sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Karaluchy ŁSM

Spółdzielnia oferuje kontakt z firmą, która zajmuje się profesjonalnie dezynsekcją, co - niestety - kosztuje około 150 zł.

Szok faktycznie cena kosmos spółdzielni nie stać o zadbanie czystości w blokach a na bezsensowne koszenie trawy co tydzień do zera to ma? W zimę to tyle chłopa do odśnieżania chodników to nie było. To samo tyczy się czystości na klatkach schodowych płaci się za sprzątanie co raz więcej a raz na miesiąc jest \"sprzątanie\" że mieszkańcy i tak sami muszą poprawiać a jeszcze nie dawno było co tydzień mycie klatek. W piwnicach też nikt już nie zagląda a syf i smród więc nic dziwnego że robactwo i szczury hoduje się w ŁSM.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karaluchy ŁSM

Firmie, która profesjonalnie zajmuje się tym tematem za robotę trzeba zapłacić...
Nie wiem gdzie mieszkasz, bo u mnie akurat trawa jest koszona rzadko, a zimą nie było komu odśnieżać. Jak się w końcu pojawił ktoś z szuflą, to \"wyrzeźbił\" w śniegu wąską ścieżkę zapominajac o dojsciu do klatki...
Co do sprzątania klatek schodowych, to w pełni się zgadzam. Dodatkowy temat to mycie okien - u mnie to temat tabu. Blok ma 30 lat, a ja nie pamietam kiedy ktoś mył szyby w oknach, chociaż w grafiku ŁSM taka pozycja jak najbardziej, figuruje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karaluchy ŁSM

To u nas na forum bytują karaluchy tacy jak paplik czy ziomex ich też trzeba wytruć chętnie zapłacę za dezynsekcje foum.

JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karaluchy ŁSM

Karaluchy są straszne. Trzeba je niszczyć moim zdaniem!
___________________
Pisanie prac doktorskich

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org