czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Oracze przed Sądem Okręgowym

Jak zawsze pyskowaniem chcą załatwić swój brak wychowania .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oracze przed Sądem Okręgowym

https://www.facebook.com/watch/live/?v=274467154207478&ref=watch_permalink


WSTYD PANOWIE POLICJANCI, WSTYD !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oracze przed Sądem Okręgowym

Przecież macie czego chcieliście.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oracze przed Sądem Okręgowym

Teraz powinniście tam iść i krzyczeć że to Warchoły a nie rolnicy no i kułaki bo traktory mają drogie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oracze przed Sądem Okręgowym

Człowieku a kto tu ruszał kobiety - wylegitymować policja ma prawo , a czym ta kobieta się różni . Powinna policja tego zadymiarza wziąć za dupę , gdyż to jego pajace najemcy, tak jak i ta kobieta to jest najemcą tego pastucha na K, który broni nie tego co powinny . Ten człowieczek pajacyk K to jest bydlak i awanturnik . Oj lubi on zadymy robić bydlak - lewicowe ****** - szkoda ze ja nie wiedziałem ze ten pajacyk w naszej ŁOMŻY przebywał - ORAC DEBILU POTRZEBA NA POLU - OBORNIK WYWOŻYC - PAJACYKU KMIOCIE LEWACKI DO ROBOTY WESZ SIĘ GNIDO .

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oracze przed Sądem Okręgowym

smolen pisowcu

...jeszcze będziesz Ojca błagał , by Cię zabił z rozsądku ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oracze przed Sądem Okręgowym

Huannmarii - do lekarza psychiatra czeka i mnie nie strasz bo się zesrasz chory dziwolągu .

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oracze przed Sądem Okręgowym

według medialnego przekazu doszło do ugody pomiędzy rolnikami a biebrzańskim parkiem
władze parku zobowiązały się do zbadania dlaczego przetargi wygrywają tylko duże firmy np. z Poznania, a rolnik mieszkający obok nie spełnia wymogów formalnych by startować w przetargu
zwyciężył rozsądek, zyskali wszyscy oprócz Pana Posła, który skłócił się z własnym środowiskiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oracze przed Sądem Okręgowym

Łomża, takie spokojne miasto a najeźdźcy nam bałaganią, skandal!
Ja oglądając film z wydarzenia widzę próby prowokowania policjantów do podejmowania czynności i ich kompromitowania. Kiedy zrozumieją, że świat jest cywilizowany i trzeba argumentować swoje racje a nie brać na tzw. huki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org