piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
miski

Czy nie uważacie że Prezydent powinien wykorzystać urodę naszych mistrzyń zorganizować na forum Polski a może i więcej jakieś konkursy ,zawody. Pole do popisu służby kulturalne Prezydenta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miski

MATOLE ! hahahaha
Zastanów się stary dziadu, barani PiSowski łbie, CZYM TA MAŁOLATA zasłużyła sobie na takie peany ?
Toż, to
... \"Wiktoria Ciochanowska zdobyła tytuł 2 Wicemiss Polski 2020, a widzowie Telewizji Polsat przyznali jej tytuł Miss Polski Widzów Polsatu. Poza nagrodą pieniężną o wartości 5.000 złotych, diademem, szarfą i kwiatami,.. \"

... a to tylko tytuł przyznawany przez jedną z wielu komercyjnych stacji TV,
do tego mało było wcześniej afer z jurorami i sponsorami takich spędów ?

20-letka - to, że obecnie studiuje na kierunku lekarskim na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. ( chyba pierwszy rok ? ) - to nie przesądza, że w ogóle skończy te studia, jak jej woda sodowa uderzy do głowy ? )

PO ZA TYM TAKIE KONKURSY,
PRZYPOMINAJĄ MI TARGI KONI itp...

... spędy, na których liczą się odziedziczone geny fizyczne ( uroda, a to pojecie względne i niewymierne obiektywnie ) a nie intelekt, zdobyta wiedza, umiejętności itp...


ps:
abstrahując od tematu : słyszałeś DEBILU jak to swego czasu pewien imperator mianował kona na senatora ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miski

Z idiota nie można dyskutować ,ty o lecz się.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miski

miruś, dziadu dla ciebie polski to trudna język ? :)
do szkoły pod górkę miałeś ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miski

Ale nie jestem pedałem jak ty wyskrobku brudnej praczki ,bo nie skończyłem twoich szkół.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miski

... o, prostaczek traci zimną krew i z braku merytorycznych argumentów zaczyna sypać inwektywami.
miruś - to pewnie jakaś stara C.I.O.T.A !!!!! - cwel !
Wszystkich mierzy swoją miarką .
ot, troglodyta i miał do szkoły pod górkę a polski to trudna język :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miski

... a może i nie ?
a stery dziad branzluję się przed zięciem miski ? :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miski

sorry, literówki - powinno być :
stary dziad branzluje się przed zdjęciem miski .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miski

miruś, nie drzyj mordy i nie stawiaj pomników za w czasu, oby nie było tak, jak z modelkami w Dubaju :)
\"Nie każda miss zostaje dubajską hostessą, ale 90% dziewczyn z Dubaju było ... \"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miski

TY CWELU warszawski 0 22 zamkniesz w koncu ten swoj PYSK cwelu czy ci pomoc

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org