niedziela, 22 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jedna osoba - dwa przeciwieństwa

\"W państwie demokratycznym w którym póki co jeszcze jesteśmy\" - cytuję słowa koleżanki Alicji Łepkowskiej - Gołaś możemy rzeczywiście jednego dnia wyjść na ulicę i manifestować publicznie - \"jakim prawem w państwie prawa mogą nam, kobietom, dziewczynom zabronić dokonywania aborcji jeśli lekarz stwierdzi, że poczęte dziecko urodzi się okaleczone, urodzi się z zespołem downa, urodzi się nie zdrowe, urodzi się schorowane\" - i w tym miejscu nie jestem specjalistą, znawcą, ale taki płód po stwierdzeniu, że nie będzie to zdrowe lub żywe dziecko to chcę żebyście wiedzieli, że ta aborcja będzie dokonana w 4 miesiącu i ten płód to jest człowiek. I cokolwiek i ktokolwiek chciałby zrobić krzywdę w państwie demokratycznym jakim jest Rzeczpospolita Polska dokona LUDOBÓJSWA.

Droga Koleżanko, Pani Alicjo Łepkowska-Gołaś, jak na początku stwierdziłem, że w państwie demokratycznym można manifestować, protestować, ale nie możemy jednego dnia jako członek sztabu Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy uczestniczyć w Wielkiej akcji charytatywnej, której nadrzędnym celem jest ratowanie zdrowia i życia, a koleżanka Alicja Łepkowska-Gołaś od kilku lat jest w sztabie Fundacji WOŚP i z całych swoich sił, z całym sercem angażuje się w zbiórkę pieniężną na zakup sprzętu, który ratuje każde życie poczęte. I te w łonie matki, i te urodzone, i te co chodzi do szkoły, i te co pracują, i te które są emerytami i te które leżą w hospicjach. Tak Fundacja WOŚP wspiera ludzkie istnienia.

Ja 15 lat organizowałem WOŚP w Łomży, czego nie żałuję i do końca życia nie będę żałował, ale jestem bardzo zbulwersowany, zniesmaczony, że osoba, która reprezentuje fundację WOŚP wychodzi na ulicę (nie mam dowodów, że angażuje też inne dziewczyny i kobiety), które z transparentami z treścią których nie chcę wymieniać manifestują i popierają ABORCJE NA ŻĄDANIE.

Ze smutkiem pozdrawiam
Krzysztof Pyczot

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jedna osoba - dwa przeciwieństwa

Kolego Krzysztofie, podobno w psychiatrii to się nazywa Rozdwojenie Osobowości:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jedna osoba - dwa przeciwieństwa

Ja się dziwię ze jeszcze chodzi na wolności i jej koleżanki co brały udział w manifestacji nie legalnej . Powinny być surowo ukarane . Ja jestem oburzony na ich plakaty i krzyki wulgarne ich słów obrzydliwych .

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jedna osoba - dwa przeciwieństwa

Schizofrenia albo parcie n a szkło. Umanila se ścieżkę kariery i za kilka lat zobaczysz ja w samorządzie. Na razie pcha się gdzie może

mazowszak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jedna osoba - dwa przeciwieństwa

to zwykła ........................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jedna osoba - dwa przeciwieństwa

Płód nie jest jeszcze w pełni ludzkim osobnikiem-człowiekiem, jest ludzkim płodem, a to robi wielką - zasadniczą różnicę w kwestiach etyczno-moralnych, których rozważania nie wolno rozdzielać od organizmu kobiety i jej praw do decydowania o swoich osobistych losach.
Nie ma też sprzeczności w działalności na rzecz ratowania zdrowia i życia oraz na rzecz podstawowych praw człowieka, do których należy prawo do aborcji.


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org