sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jedna osoba - dwa przeciwieństwa

\"W państwie demokratycznym w którym póki co jeszcze jesteśmy\" - cytuję słowa koleżanki Alicji Łepkowskiej - Gołaś możemy rzeczywiście jednego dnia wyjść na ulicę i manifestować publicznie - \"jakim prawem w państwie prawa mogą nam, kobietom, dziewczynom zabronić dokonywania aborcji jeśli lekarz stwierdzi, że poczęte dziecko urodzi się okaleczone, urodzi się z zespołem downa, urodzi się nie zdrowe, urodzi się schorowane\" - i w tym miejscu nie jestem specjalistą, znawcą, ale taki płód po stwierdzeniu, że nie będzie to zdrowe lub żywe dziecko to chcę żebyście wiedzieli, że ta aborcja będzie dokonana w 4 miesiącu i ten płód to jest człowiek. I cokolwiek i ktokolwiek chciałby zrobić krzywdę w państwie demokratycznym jakim jest Rzeczpospolita Polska dokona LUDOBÓJSWA.

Droga Koleżanko, Pani Alicjo Łepkowska-Gołaś, jak na początku stwierdziłem, że w państwie demokratycznym można manifestować, protestować, ale nie możemy jednego dnia jako członek sztabu Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy uczestniczyć w Wielkiej akcji charytatywnej, której nadrzędnym celem jest ratowanie zdrowia i życia, a koleżanka Alicja Łepkowska-Gołaś od kilku lat jest w sztabie Fundacji WOŚP i z całych swoich sił, z całym sercem angażuje się w zbiórkę pieniężną na zakup sprzętu, który ratuje każde życie poczęte. I te w łonie matki, i te urodzone, i te co chodzi do szkoły, i te co pracują, i te które są emerytami i te które leżą w hospicjach. Tak Fundacja WOŚP wspiera ludzkie istnienia.

Ja 15 lat organizowałem WOŚP w Łomży, czego nie żałuję i do końca życia nie będę żałował, ale jestem bardzo zbulwersowany, zniesmaczony, że osoba, która reprezentuje fundację WOŚP wychodzi na ulicę (nie mam dowodów, że angażuje też inne dziewczyny i kobiety), które z transparentami z treścią których nie chcę wymieniać manifestują i popierają ABORCJE NA ŻĄDANIE.

Ze smutkiem pozdrawiam
Krzysztof Pyczot

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jedna osoba - dwa przeciwieństwa

Kolego Krzysztofie, podobno w psychiatrii to się nazywa Rozdwojenie Osobowości:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jedna osoba - dwa przeciwieństwa

Ja się dziwię ze jeszcze chodzi na wolności i jej koleżanki co brały udział w manifestacji nie legalnej . Powinny być surowo ukarane . Ja jestem oburzony na ich plakaty i krzyki wulgarne ich słów obrzydliwych .

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jedna osoba - dwa przeciwieństwa

Schizofrenia albo parcie n a szkło. Umanila se ścieżkę kariery i za kilka lat zobaczysz ja w samorządzie. Na razie pcha się gdzie może

mazowszak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jedna osoba - dwa przeciwieństwa

to zwykła ........................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jedna osoba - dwa przeciwieństwa

Płód nie jest jeszcze w pełni ludzkim osobnikiem-człowiekiem, jest ludzkim płodem, a to robi wielką - zasadniczą różnicę w kwestiach etyczno-moralnych, których rozważania nie wolno rozdzielać od organizmu kobiety i jej praw do decydowania o swoich osobistych losach.
Nie ma też sprzeczności w działalności na rzecz ratowania zdrowia i życia oraz na rzecz podstawowych praw człowieka, do których należy prawo do aborcji.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org