czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pies na działce na szosie do Mężenina

dobry wieczór,
praktycznie codziennie widzę psa zamkniętego na działce na szosie do Mężenina za Zawadami. Wiadomo - pilnuje altany :D nie ma budy, nie widziałam też michy z wodą. Wsypałam mu karmę przez płot.
Wilczur.
Czy ktoś go w ogóle karmi>?
czasami lata wolno w pobliżu jezdni, po łąkach.
Ludzie, jeśli macie psa na działce który pilnuje Wam tak drogocennych rzeczy karmcie go, pilnujcie. Dajcie mu chociaż możliwość schronienia się przed mrozem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pies na działce na szosie do Mężenina

Bierej go do chińczyka na giełczyńskiej. Tam przerobią ci go na wieprzowinę w sosie z trawy cytrynowej i jeszcze podziękują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pies na działce na szosie do Mężenina

jeżeli chodzi o starego wilczura to ten pies jest z jednej z posesji na przeciwko działek, pierwszy dom od ul. Mazurskiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pies na działce na szosie do Mężenina

Bardzo pozytywny pan czy pani reaguje na krzywde zwierzat nie to co reszta bydla na dwoch nogach kocha zwierzeta ale zrec

Choćbym ciemną doliną kroczył zła się nie ulęknę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pies na działce na szosie do Mężenina

Miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do zwierząt. Św Franciszek mawiał ze zwierzęta to są nasi bracia mniejsi. Znam przypadek gdzie w parafii wiejskiej nastał nowy proboszcz i chcąc poznać nowych parafian pierwsze wizyty kolędowe rozpoczynał od nawiedzania obór. Wielkie to było zaskoczenie bo chata wysprzątana, dzieci wystrojone a proboszcz do obory każe się prowadzić i mówi że to jest najlepsza ilustracja gospodarza, wszelkie gadki są zbędne bo tu od razu zobaczyć można kto jaki człowiekiem jest. Także miejmy oko na wszystkie zwierzęta i ptaki. Śnieg zapowiada nadejście zimy, więc ja tuż przed nim wywiesiłem świeżutką słoninkę sikorkom i nasypałem ziarenek do karmnika. ZAPRASZAM WSZYSTKICH do pomocy im w przetrwaniu. Słoninkę za 2 zł można kupić pół kilograma a to wystarczy na kilka porcji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pies na działce na szosie do Mężenina

ta działka z psem jest za Zawadami, obok pól z truskawkami.
Mam nadzieję że właściciel chociaż zapewni psu zabezpieczenie przed mrozem czy śniegiem.O żarciu nie wspomnę.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pies na działce na szosie do Mężenina

Miał zapewnione ale żeżarł.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pies na działce na szosie do Mężenina

Można to zgłosi na Policję, do SM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
PIES ZAWADY na działce na szosie do Mężenina

PIES DZISIAJ BIEGA PO SZOSIE DO MĘŻENINA...drogi właścicielu nakarm psa, daj mu chociaż budę. Pies ponoć pilnuje działki obok pola z truskawkami Zawady .Ludzie ogarnijcie się.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org