czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pani co pomaga na oparzenia

Witam, szukam jakiegoś namiaru do pani ,co robi jakiś płyn na oparzenia, wiem tylko tyle że mieszka na ul.Kazańskiej, jakby ktoś znał dokładny adres do tej pani albo nr.tel. to bardzo proszę .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani co pomaga na oparzenia

Może, warto pójść do apteki i zapytać o taki środek, ewentualnie robiony na miejscu, np. apteka przy ul. Dwornej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani co pomaga na oparzenia

Niestety ta pani nie zyje juz od dłuższego czasu a taki preparat jak robila ta pani to żadna farmacja nie zna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani co pomaga na oparzenia

zna i to jest bardzo proste i tanie do wykonania we własnym zakresie. To zwykła woda wapienna trzeba poszukać w necie sposób wykonania i po kłopocie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani co pomaga na oparzenia

jajka trzeba wymoczyć i będzie woda wapienna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani co pomaga na oparzenia

opatrunek hydrożelowy - nie ma nic lepszego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani co pomaga na oparzenia

Widac nie którzy nie wiedzą na jakie oparzenia ta pani wytwarzała ten specyfik powiem tak ludzie z Niemiec i drugiego końca kraju przyjeżdżali

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani co pomaga na oparzenia

Zależy jakie oparzenia: słoneczne, wodne, ogniowe?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani co pomaga na oparzenia

Oparzenie? Migusiem do lekarza!

Żadnych szamanów (oszołomów) z wodą wapienną. Jeden dzieciak w Łomży się oparzył i jakaś szamanka z Łomży polała go wodą wapienną to tylko zaszkodziła i dzieciak musiał przejść kilka przeszczepów skóry (woda wapienna skrystalizowała się w skórze, utworzyła skorupę i wdarła się martwica).

Ostrzegam i przestrzegam!

Migusiem do lekarza...nie do szamana!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani co pomaga na oparzenia

Wodą polewać chłodną kilka a nawet kilkanaście minut. Złagodzi ból i nie dopuści to uszkodzenia głębszych warstw skóry. Potem bym posmarowała Octenicarem. Mam ten krem w domu zawsze, genialny na odparzenia, podrażnienia i takie mało groźne oparzenia właśnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani co pomaga na oparzenia

komora hiperbaryczna komora.lomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani co pomaga na oparzenia

Przy oparzeniu na pewno trzeba jak najszybciej podjąć odpowiednie działania. Dla mnie najlepszy jest krem octenicare. Jego dużym plusem jest łatwość stosowania, bo dzięki lekkiej konsystencji krem naprawdę dobrze się rozprowadza, co nie wywołuje dyskomfortu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org