piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Chodniki w Jeziorku!!!

Po remoncie chodników w miejscowości Jeziorko, prace, nie zostały ukończone a firmy już dawno nie ma.Dzwoniłem do gminy, to nie ich droga, dzwoniłem do powiatu, to nie ich droga, dzwoniłem do Białegostoku, tak to ich droga, ale trzeba pisemnie złożyć reklamację. K.... to ja mam za tym latać? A gdzie płacę podatki? Ale w innych sprawach to się jest z interwencją szybciutko. Jaka firma robiła te remonty chodników i malowała pasy?

DD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chodniki w Jeziorku!!!

Hehe zomowiec sygnalista

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chodniki w Jeziorku!!!

Moze zamiast przejmować się chodnikiem Szanowni Mieszkańcy Miejscowości Jeziorka- proszę o sygnalizowanie zamiaru skrętu na posesję KIERUNKOWSKAZEM albowiem nie robicie tego nagminnie stwarzając niebezpieczeństwo w ruchu drogowym, pozdrawiam serdecznie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chodniki w Jeziorku!!!

W Nowogrodzie większość chodników nie była remontowana od 60 lat i nikomu to nie przeszkadza. A nawet są uliczki wyłożone kamieniem jeszcze przed wojną, no może trochę po.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chodniki w Jeziorku!!!

Nowogród to jeden wielki skansen.
Nie ma szczęścia do burmistrzów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chodniki w Jeziorku!!!

Czy też pisemnie trzeba składać reklamacje jak osoba kosząca rowy ciągnikiem wycina słupki drogowe? Sytuacja miała miejsce dziś na fortach w stronę Jedwabnego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chodniki w Jeziorku!!!

Dzwonić na milicję a nie jakieś \"reklamacje\", zrobić zdjęcie albo film jako dowód !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chodniki w Jeziorku!!!

Kontrole trzeźwości kierujących trzeba zrobić w Jeziorku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chodniki w Jeziorku!!!

Chodniki w Jeziorku to jest coś wspaniałego. Kocham sobie w ten sposób wypoczywać!
_______________________________
Tematy licencjatów z rachunkowości -Warszawa

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org