czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Podziękowania dla pani ze sklepu z pieczywem

Chciałbym serdecznie podziękować pani sprzedawczyni ze sklepu z pieczywem i sękaczami który znajduje się w piątnicy na ul. Stawiskowskiej 41 zakład piekarniczo-cukierniczy,dziękuję że sprzedała mi pani stare słodkie bułki,nie jestem stałym klientem i raczej nie będę,ostrzegam przyszłych klientów aby sprawdzali świeżość pieczywa w obecności sprzedawcy,następnym razem proszę nie wystawiać na sprzedaż weekendowego pieczywa,jechałem w trasę i nie mogłem się zawrócić ale odwiedzę niedługo i powiem Ci to w oczy,hamstwooooo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podziękowania dla pani ze sklepu z pieczywem

aha IKS DE .(xD)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podziękowania dla pani ze sklepu z pieczywem

Może Pani sprzedawczyni zrobiła to z troską o zdrowie klientki. Pieczywo czerstwe jest zdrowsze od świeżego. Kto był w wojsku to wie że nigdy nie dają świeżego. W internacie też mieszkałem to chleb przywieziony dziś rano trafiał do spożycia dopiero jutro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podziękowania dla pani ze sklepu z pieczywem

Pewnie zrobiła to z troską o Prezesa aby strat nie było, a klient to sobie może nawet zęby połamać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podziękowania dla pani ze sklepu z pieczywem

A może ta osoba ma konflikt z tą Panią i specjalnie tak pisze,żeby odstręczyć klientów?Konflikt może mieć również z właścicielami tego sklepu.Będę obiektywny i nie ocenię tego postu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podziękowania dla pani ze sklepu z pieczywem

Ale trzeba być parówą i tchórzem, żeby płakać na forum o nieświeżym pieczywie. Trzeba było tam iść osobiście i powiedzieć tej sprzedawczyni, parówo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podziękowania dla pani ze sklepu z pieczywem

pocztarski7 cwelu jak ci nie pasuje temat to się nie udzielaj,jak chcesz błaznować to idź do cyrku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podziękowania dla pani ze sklepu z pieczywem

patriota71 żadnego konfliktu niema,zapewne słyszałeś,może nawet tobie ktoś próbował wcisnąć stare pieczywo,w dużych sklepach samoobsługowych sam sprawdzisz świeżość,nie pasuje nie kupujesz a w takich małych sprzedawca ci podaje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podziękowania dla pani ze sklepu z pieczywem

wciskanie klientom nieświerzego towaru jest w mieście nagminne. Szczególnie te stoiska na mieście z owocami które się pojawiły. Tam zawsze świerzo gnijacy towar. Lidl też nie jest w tym temacie bez wpadek pomimo faktu ,że tak reklamuje swoje ryneczki a klienci uszczypliwie dodają podśmiardujące zgnilizną Nie dziwę się facetowi ,że się wkurzył i opisał ten fakt. Ja osobiście mu dziękuje i będę omijał tą firmę. Kto raz taki numer odwali będzie robił to zawsze sądząc ,że jest sprytny.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podziękowania dla pani ze sklepu z pieczywem

parówa i frajer. Przegryw życiowy boi się nawet sprzedawczyni w piekarni hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podziękowania dla pani ze sklepu z pieczywem

Nie będę zniżał się do twojego poziomu i kończę gadkę z tobą,dla mnie jesteś śmieciem,nieudacznikiem życiowym,zapytaj swojej starej czy jesteś jej synem bo prawdziwa matka cię porzuciła, wiedziała że będziesz miał geny po swoim starym alkoholiku,bumie spod blaszaka ha ha ha,nara cwelu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podziękowania dla pani ze sklepu z pieczywem

Święta racja. Wciskanie klientom, czerstwego pieczywa lub innych produktów \"przeleżanych\", jest chamstwem i trzeba omijać szerokim łukiem takie miejsca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podziękowania dla pani ze sklepu z pieczywem

Patrzę że większość tutaj nie umie czytać z zrozumieniem .Autor postu napisał wyraźnie że był przejazdem i nie mógł zawrócić ale że następnym razem to zrobi i powie o tej sytuacji,więc po co te komentarze typu że boi się powiedzieć sprzedawczyni ,po co te wyzwiska? Czy Wy kumacie choć trochę że to świadczy o Was i o Waszym wychowaniu ?Dla mnie ogólnie dobrze znać taką opinię i nie dlatego że będę omijać sklep tylko dlatego że jak będę tam kupować to faktycznie sprawdzę to na miejscu.I żeby nie było,nie znam tu żadnego piszącego tym bardziej autora postu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podziękowania dla pani ze sklepu z pieczywem

Frajeroparówa jeszcze odpowiada sam sobie z innych kont hahaha. Ten sam niedojebany sposób pisania i te same błędy. Spadaj z tego forum gumofilcu łomżyński, skończ podstawówkę wieczorowo. Może nauczysz się pisać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podziękowania dla pani ze sklepu z pieczywem

Bardzo chamski komentarz




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podziękowania dla pani ze sklepu z pieczywem

Pisząc bardzo chamski komentarz miałem na myśli komentarz Marki




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podziękowania dla pani ze sklepu z pieczywem


Do Szanownych forumowiczów, nie jaki \"Marki\", już zdążył wstawić pełen \"wiarygodności\" komentarz w temacie \"Praca w drukarni Top \". Chyba ktoś miał tu rację, że negatywny komentarz nie do końca był sprawiedliwy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podziękowania dla pani ze sklepu z pieczywem

Jasiu jeszcze ty się wtrącasz i oceniasz? Bój się Boga,czytając twoje zakładane tematy na forum lub wypowiedzi na tematy innych tylko się za głowę złapać,masz komputer,internet,nudzi ci się i wypisujesz brednie,w Choroszczy jest fajny zakład dla takich jak ty,zainteresowany?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podziękowania dla pani ze sklepu z pieczywem

Cyrk! Płakać w necie że kupił stare bułki, jaja na całego..
Za moich czasów było inaczej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podziękowania dla pani ze sklepu z pieczywem

Masz problem niedojebku,pod innym nikiem się wypowiadasz,czy brat bękart użyczył ci nazwy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org