piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prezent na chrzest

Cześć :) czy na chrzest można kupić maluszkowi kolczyki? czy to za wcześnie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent na chrzest

kup mu lepiej zegarek ..... bardziej mu się przyda ;-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent na chrzest

na chrzest ładną pamiątką będzie łańcuszek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent na chrzest

Oj chyba za wcześnie, przynajmniej tak mi sie zdaje. Lepiej może coś adekwatnego do wieku? My kupiliśmy dla siostrzeńca książeczkę sensoryczną na poczcie kwiatowej, no i kopertę oczywiście bo rodzice najlepiej wiedzą co mu potrzeba a łańcuszek z krzyżykiem dostał od chrzestnych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent na chrzest

Zgadzam się z innymi. Wydaje mi się, że to nie jest dobry pomysł na prezent, jeśli chodzi o chrzest. Jeżeli chcesz postawić na biżuterię, lepiej zdecyduj się na łańcuszek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent na chrzest

Poszukaj czegoś ładnego handmade. Na https://babyly.pl/ mają bardzo ładne i stylowe produkty tego rodzaju. To teraz bardzo modne jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent na chrzest

Sorry Aligru ale tego badziewia nikt już nie kupuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent na chrzest

Najlepiej po prostu szachy kupić. To jest świetny prezent! Co do tego nie mam wątpliwości.
_____________________________________
Indywidualna i rodzinna terapia w Poznaniu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent na chrzest

Proponuję coś związanego z sakramentem, który dziecko ma przyjąć. Jest duży wybór różnych pamiątek w Łomżyńskiej Księgarni Diecezjalnej lub w sklepie obok (na przeciwko katedry) - biblia, coś ze srebra. Na zabawki edukacyjne przyjdzie jeszcze czas. Zostawcie to lepiej jako prezent pod choinkę. A pościel, którą dziecko przesika i ubrudzi, ręczniki, to są rzeczy, które się używa, pierze, a potem wyrzuca. Raczej na pamiątkę starych szmat nikt nie trzyma. Warto byłoby pomyśleć dodatkowo o jakimś wkładzie do koperty, bo rodzice wiedzą najlepiej, czy potrzebują dla dziecka nowej pościeli, pieluch, czy wydadzą to na wizytę lekarską (poza Łomżą), gdy dziecko będzie potrzebowało ratunku od specjalisty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent na chrzest

też mi się wydaje że z biżuterii jak już to wwłaśnie łańcuszek, naszyjnik, ja doradzałam z aniołkiem żeby nie był aż tak \"święty\" i z maryją od razu, są też przytulanki szumiące fajne za duże pieniądze więc jako prezent w sam raz xd

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org