czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Oj, PiS i jego agitatorzy w panice :) NAWET NA DZIALE OGÓLNYM ZAKŁADAJĄ SENSU STRICTE TEMATY POLITYCZNE :)

... czują aż taki wielki strach przed przegraną ?
Wszystkim wyborcom Dudy i sympatykom PiS polecam :



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oj, PiS i jego agitatorzy w panice :) NAWET NA DZIALE OGÓLNYM ZAKŁADAJĄ SENSU STRICTE TEMATY POLITYCZNE :)

Stanisławie Dykta, nie wiem czy to ogarniesz swoim prostym umysłem, jak hełm czerwonoarmisty lub jak kask ORMO-wca (lub ZOMO-wca), ale największym skarbem wyborczym A. Dudy są trolle takie jak TY, którzy napędzają wyborców do urn z zamiarem oddania głosu na wspomnianego. Ktokolwiek niezdecydowany jeszcze jest , i Was poczyta to szybko dochodzi do wniosku, że w jednym szeregu z takimi trabantami nie chce stać i mieć nic wspólnego.

P.S Ja Wszystkim niezdecydowanym znajomym pokazuję nasze dialogi :) A w szczególności zamierzającym oddać głos ma R. Trzaskowskiego, jak mnie chcą przekonać do swoich racji. Dużo ich nie ma, ale zdarzają się.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oj, PiS i jego agitatorzy w panice :) NAWET NA DZIALE OGÓLNYM ZAKŁADAJĄ SENSU STRICTE TEMATY POLITYCZNE :)

Zgadzam się z Panem zero vel spech lżąc i wyzywając kobiety bardzo dużo przysporzył wyborców dla Prezydenta Andrzeja Dudy , oczywiście robił to z niskich pobudek i z własnej głupoty nie brał pod uwagę skutków... Jednak ci TW WSI mieli naprawdę niski iloraz inteligencji ten Zero około dwadzieścia dwa...

No to w niedzielę na wybory i mamy Prezydenta Andrzeja Dudę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oj, PiS i jego agitatorzy w panice :) NAWET NA DZIALE OGÓLNYM ZAKŁADAJĄ SENSU STRICTE TEMATY POLITYCZNE :)

no i forumowy pastuch alkoholik znalazł sobie sprzymierzeńca w jehowym lewitanie :))

jehowy,
a co ty sobie ORMOwcu ubzdurałeś z tym Stanisławem czy drugim razem z Czesławem Dykta ?

z czym to powiązać ?

masz ty jehowy jakieś problemy emocjonalne ?

PO ZA TYM PISOWSKIE TROLLE

wyPAD NA DZIAŁ POLITYKA !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oj, PiS i jego agitatorzy w panice :) NAWET NA DZIALE OGÓLNYM ZAKŁADAJĄ SENSU STRICTE TEMATY POLITYCZNE :)

Nie wiem z czym powiązać. Niemniej Dykta, Tobie nie przeszkadza, jak widać po wpisie. Natomiast odnośnie Czesława to mi tak kojarzy się z Czesławem Kiszczakiem. Mam nadzieję, że Tobie Czesławie Dykta Tobie to nie przeszkadza?

Rzeczywiście zakręciłem się z tym Stanisławem, pozostańmy jednak przy Czesławie. W końcu do Czesława Kiszczaka Tobie bliżej, niż do jakiegoś anonimowego Stanisława. Aczkolwiek Stanisław bardzo do Ciebie też pasuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oj, PiS i jego agitatorzy w panice :) NAWET NA DZIALE OGÓLNYM ZAKŁADAJĄ SENSU STRICTE TEMATY POLITYCZNE :)

Przepraszam za błędy stylistyczne, tak wyszło, ale jestem w trakcie prezentowania Twoich wypowiedzi na szerszym forum niż Łomża.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oj, PiS i jego agitatorzy w panice :) NAWET NA DZIALE OGÓLNYM ZAKŁADAJĄ SENSU STRICTE TEMATY POLITYCZNE :)

lewitan - świadku jehowy[/b[

PISAŁEŚ KIEDYŚ, ŻE ŚMIESZĄ CIĘ KATOLICY I ICH RELIGIA

... a twoja jehowa jest lepsza ?

NO CHYBA NIE WYPRZESZ SIĘ PUBLICZNIE SWOJEJ WIARY ?


Jak po domach chodzić i namawiać do zmiany religii,

to się nie wstydziłeś,

a teraz wstydzisz się JESZCZE RAZ PRZYZNAĆ - ŻE JESTEŚ JEHOWYM ?



ps:
ja się nie identyfikuję z Czesławem, Stanisławem jak i z niby nazwiskiem Dykta,

ale jak ty jehowy , sobie coś ubzdurałeś

i tak się zwracasz do mnie,

komentując prawie każdy mój post ,

to musiałem , jakoś zareagować i by cię jehowy wyprowadzić z błędu.


PO ZA TYM PISZ SOBIE LAMUSIE CO CHCESZ ,
ALE NA DZIALE POLITYKA ,

STĄD wyPAD !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oj, PiS i jego agitatorzy w panice :) NAWET NA DZIALE OGÓLNYM ZAKŁADAJĄ SENSU STRICTE TEMATY POLITYCZNE :)

... ciekawe na jakim to forum piszesz , toż to chyba nie tajemnica ?

OBSTAWIAM - FORUM JEHOWYCH :))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oj, PiS i jego agitatorzy w panice :) NAWET NA DZIALE OGÓLNYM ZAKŁADAJĄ SENSU STRICTE TEMATY POLITYCZNE :)

Nie na forum Świadków Jehowych. Czesławie Dykta! Istnieją inne bardziej ogólnie dostępne platformy wymiany informacji na pewno większe niż na forum 4Lomza. Świadków Jehowych zostawmy w spokoju, chyba masz odrobinę tolerancji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oj, PiS i jego agitatorzy w panice :) NAWET NA DZIALE OGÓLNYM ZAKŁADAJĄ SENSU STRICTE TEMATY POLITYCZNE :)

... no pewnie jestem tolerancyjny

wcale mi nie przeszkadza , że jesteś jehowym i do tego homoseksualistą :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oj, PiS i jego agitatorzy w panice :) NAWET NA DZIALE OGÓLNYM ZAKŁADAJĄ SENSU STRICTE TEMATY POLITYCZNE :)

Dobrze Stanisławie Dykta, teraz wypierdalaj na forum polityka. Na pewno tam Ciebie odnajdę, stary ZOMO-wcu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org