piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tapicer - renowacja kanapy

Witam, czy ktos na forum jest w stanie polecic dobrego i sprawdzonego tapicera w Lomzy, ktory moze podjac sie renowacji kanapy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapicer - renowacja kanapy

Coś mi się wydaje kolego że z punktu ekonomicznego to będzie całkowicie nieopłacalne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapicer - renowacja kanapy

Przykoszarowa 20

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapicer - renowacja kanapy

No właśnie, jak się zepsuje to nowy trzeba kupić, bo starego się nie naprawia. A zatrucie ziemi rośnie. I zostawimy przyszłym pokoleniom zatrute wody, zatrutą ziemie bo jakimś ćwokom nie opłacało się naprawiać, auta , agd czy mebli. I jak tak dalej 90% populacji będzie myśleć, to w ciągu 100 lat temperatura podniesie się o kilka stopni i po ptokach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapicer - renowacja kanapy

Dzień dobry,
Polecam P. Dariusza Wilk, ma zakład na ul.Wesołej 27. ☎ 602 511 166, ceny do zaakceptowania (oczywiście zależy od materiału, ale zawsze coś można dobrać). Przyjedzie i odwiezie mebel. Korzystałam z usług wielokrotnie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapicer - renowacja kanapy

Na Sikorskiego zaraz za Demartem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapicer - renowacja kanapy

TYLKO i WYŁĄCZNIE Wilk Meble, zaufaliśmy mu już kolejny raz i nie żałujemy. A ceny - zależne od materiału, jak wszędzie. Robocizna u każdego wyjdzie tyle samo :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapicer - renowacja kanapy

Polecam zajrzeć do Jednaczewa ,zaraz na wjeździe . pan Pianko .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapicer - renowacja kanapy

Polecam zakład tapicerski ze Stawisk. Niedawno robiłam fotel i jestem bardzo zadowolona. Fotel zrobiony szybko, solidnie (jest jak nowy, tylko taniej), z odebraniem i dostarczeniem do domu. Przez stronę internetową można wcześniej poprosić o wycenę usługi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapicer - renowacja kanapy

no chyba, że ktoś jest przywiazany :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org