środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Internet osiedle Maria

Cześć, zna ktoś może jakichś dobrych dostawców internetu którzy pełnią swoje usługi na osiedlu Maria?
Borykam się z problemem godnego pożałowania internetu, na którym nie mogę dobrze pracować. Większość \"czołowych\" dostawców internetu w Łomży z tego co wiem chyba nie obsługuje tych terenów (okolice ulicy Browarnej).
Jeżeli ktoś zna jakichś z autopsji :) lub wie o takich byłbym bardzo wdzięczny za informacje. Z góry dzięki za odpowiedź.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet osiedle Maria

Weź bezprzewodowy np. w NC+

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet osiedle Maria

Avito obsługuje tę część miasta bez problemu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet osiedle Maria

nie polecam avito.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet osiedle Maria

Avito działa różnie. Ale ostatnio zmienili mi router i podwyższyli prędkość więc za neta w domku za 50 PLN to ok. Pamiętam czasy jak za firmę technik z kwiatowej płaciłem 500 za samo przyłącze i dziad prędkość

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet osiedle Maria

>aurantiaco - a w jakiej sieci komórkowej jesteś?
Jestem w T-Mobile i mam podobny problem. Na ul. Nowogrodzkiej przy wyjeździe na Kupiski jest nadajnik, z którego korzystam, mam nawet antenę kierunkową. Siła sygnału jest super. Co z tego skoro wieczorami z netu czasem nie da się korzystać. Po prostu ilość sprzętów: komórki, komputery, telewizory zasysające dane, powoduje że nadajnik nie daje rady. Problem znacznie nasilił się w czasie pandemii, wiadomo, siedzą ludzie w domach przy komputerach.
Dowód na to prosty - w środku nocy i wcześnie rano zanim ludzie wstaną internet zasuwa aż miło.
Jakie wyjście z tej sytuacji?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet osiedle Maria

Apropos Avito miałem i zrezygnowałem bo było to samo, przeważnie marnie i do tego dni kiedy wogóle nie było netu i znikąd pomocy bo np. weekend i \"technik przyjedzie po weekendzie\". Kiedyś to był dobry dostawca i niedrogi, ale chyba nie ogarniają obecnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet osiedle Maria

Mam internet , światłowód Avito od 2016 płacę 50,00 . Polecam wszystkim zazdrośnikom i trollom . Obsługa miła i uprzejma , co prawda mój ruter jest już trzeci . wymieniają bez problemu , przestój , ale rzadki bywa do połowy dnia .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet osiedle Maria

szczerze to polecam introlan ale nie wiem czy mają tam zasięg.
może Orange Światłowód będzie lub chociaż neostrada
zasięg sprawdzisz na: https://www.orange.pl/view/mapazasiegu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet osiedle Maria

>> jeniec - a jakie masz transfery na tym światłowodzie? Czy instalacja światłowodu jest możliwa wszędzie? czy to duża operacja?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org