sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
mandaty a obostrzenia - kpina

Ludzie ( mam na myśli normalnych) dostawali i dostają mandaty za - przemieszczanie się np samochodem itp, parki, myjnie, spotkanie na chodniku itp. .Czy ktoś wie o mandacie z przed sklepu monopolowego (sensustricto np. żubr), bo nie słyszałem - a kolejki na zewnątrz są i to duże, czyżby właściciele mieli u stróży prawa jakieś specjalne uprzywilejowania, czemu np drogerie są nieczynne?
Paradoks !
Ha ha. A propos, nie jestem abstynentem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mandaty a obostrzenia - kpina

zatem - smacznego. Olej krawężników.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mandaty a obostrzenia - kpina

nikt teraz nie wystawia mandatów co ty bredzisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mandaty a obostrzenia - kpina

usiu, nie pisz głupot, bo jeszcze ktoś uwierzy. Teraz mandat można dostać tylko za nie zasłonięcie japy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mandaty a obostrzenia - kpina

A na Skate Parku co druga osoba bez maseczki. I gdzie te mandaty? Nawet teraz tyle policji nie ma co przed Świętami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mandaty a obostrzenia - kpina

* Motylek * masz rację na skateparku przy Ks. Janusza ludzi setki i co drugi bez maski. Droga komendo policji zapraszamy. Albo noszą wszyscy albo nikt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mandaty a obostrzenia - kpina

Pieprz..ni kapusie... Już wykręcacie góvnoziady numer? Dokształcić się kapusty odnośnie noszenia szmat na gębie na ulicy i nie pieprzyć bzdur! Jak chcecie to możecie nosić i pięć lat,ale góvno wam do innych ludzi!

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mandaty a obostrzenia - kpina

Dla kapust dodam tylko ,że nikt na ulicy takim donosicielom nie ma obowiązku się tłumaczyć czy mieści się z powodu stanu zdrowia w tym punkcie w którym jest zwolniony z noszenia maseczki. Prostaki.

Brawo ludzie,jeśli nie musicie ze względu na stan zdrowia to olejcie donosicielskie kreatury co mało by nie zlinczowali gdyby mogli!

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org