piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zakaz wstępu do lasu

W związku z koronawirusem Lasy Państwowe wprowadzają tymczasowy zakaz wstępu do lasów - komu i czemu ma to slużyć i co ma wsoplnego z pandemią ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz wstępu do lasu

Jaką pandemią? Jeszcze nie zauważyłeś? To tylko bat na plebs...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz wstępu do lasu

Zakaz ? jaki zakaz ? wybory 10 maja ? więc dzień jak co dzień nic się nie dzieje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz wstępu do lasu

Niestety, ostatnie dni pokazują, że mimo próśb i apeli, wciąż dużo osób wykorzystuje czas odizolowania na pikniki i towarzyskie spotkania, m.in. na terenach zarządzanych przez Lasy Państwowe.

Strasznie... ma rację , udokumentowane w Polsce 3266 zarażeń i 65 zgonów , to tylko medialne plotki -
nie ma pandemii :))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz wstępu do lasu

Żeby ludzie sobie pikników nie urządzali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz wstępu do lasu

aktualizacja : 3383 zarażonych i 71 zgonów ( do tego mamy kilkanaście zgonów nieujętych w statystykach )

... a to dopiero w Polsce początek i z dnia na dzień statystyki są coraz bardziej przerażające

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz wstępu do lasu

Co za durne rozporządzenie ! zamknąć najbardziej bezpieczne miejsca na świecie . Można ograniczyć , zakazać tworzyć grupy ale zamykać ?Chyba tylko po to aby mysliwi mogli strzelac do woli - bo im wolmo - mie mają zakazu wstępu , Jak do tej pory popierałem wszystkie ograniczenia i zakazy to teraz krew się we mnie gotuje ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz wstępu do lasu

Myśliwi też mają teraz zakaz wstępu do lasu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz wstępu do lasu

Zakaz wstępu do lasów nie obowiązuje myśliwych. Rząd 1 kwietnia rozszerzył listę wyjść pierwszej potrzeby w okresie pandemii także na polowania. “Odstrzał sanitarny wspierający polskie rolnictwo, a zwłaszcza walkę z epidemią ASF, jest istotnym powodem opuszczenia domu” – argumentuje Polski Związek Łowiecki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz wstępu do lasu

Ale tylko do lasów państwowych. Nie wiem, za pierwszym razem coś mnie zmoderowało.

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz wstępu do lasu

Nie piszcie bzdur !

Ministerstwo Zdrowia wydało komunikat w sprawie wprowadzonego zakazu wstępu do lasów. „Od 3 do 11 kwietnia myśliwi nie mogą organizować w lesie polowań ani – tak jak każdy inny obywatel – nawet przebywać w lasach” – podkreślono.

\"Pojawiające się w mediach informacje, że wprowadzony zakaz wstępu do lasów nie obejmuje myśliwych, to nieprawda. Od 3 do 11 kwietnia myśliwi nie mogą organizować w lesie polowań ani - tak jak każdy inny obywatel - nawet przebywać w lasach\" - informuje Ministerstwo Środowiska.

https://www.facebook.com/MinSrodowiska/posts/152780619604168

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz wstępu do lasu

Nie klikam w pozycjonujące linki. Możesz wstawić tzw. wklejkę proponowanego odnośnika? Przy całym poszanowaniu - zrób wyjątek. Odniosę się do zawartości.

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz wstępu do lasu

https://zdrowie.wprost.pl/medycyna/choroby/10312352/mysliwych-nie-obowiazuje-zakaz-wstepu-do-lasow-ministerstwo-srodowiska-wyjasnia.html

https://www.rmf24.pl/raporty/raport-koronawirus-z-chin/polska/news-ministerstwo-srodowiska-do-lasow-nie-maja-wstepu-takze-mysli,nId,4421583

https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1951516,1,koronawirus-zamyka-lasy-takze-przed-mysliwymi.read

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz wstępu do lasu

... To pojechałeś...

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz wstępu do lasu

dałem ci permalink, czego znow nie kumasz ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz wstępu do lasu

Nie kumam powodu dla jakiego nam komentować komentarze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz wstępu do lasu

Metoda tzw. Konia trojańskiego w moim wypadku nie dojdzie do skutku. Możliwe że osioł trojański coś wskóra....Próbuj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz wstępu do lasu

oj, szukasz dziury w całym czy mózgu w swojej dopie ?
Komentarzy redakcyjnych nikt ci nie każe czytać, tym bardziej komentować.
Wystarczy odrobina rozumu i przeczytanie tylko KOMENTARZA JAKIE WYDAŁO W TEJ SPRAWIE MINISTERSTWO ŚRODOWISKA.
... tam czujesz jakiś spisek kilku mediów ,
może konfabulują przytaczając tekst :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz wstępu do lasu

... jak nie wierzysz , to poczekaj do jutra i oglądaj TVPis :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz wstępu do lasu

Nie próbuj sprowadzić naszej wymiany zdań do niszowego poziomu. Te epitety są zbyteczne. Oglądaj TV-jakąkolwiek? Postaraj się nie oglądając telewizji wyrobić sobie światopogląd. Dla niektórych tylko tyle, dla wielu - aż tyle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz wstępu do lasu

a co ty proponujesz, skąd czerpać informacje , z TV nie, z portali też nie to skąd, z niszowych blogów ?

ps:
a już \" osioł trojański\" to mogę tak do ciebie się zwracać ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz wstępu do lasu

Śmiało. Jeśli ma Tobie dodać wartości....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz wstępu do lasu

Wychodzę z założenia że nasze działania są wynikiem naszych przemyśleń... Jako opozycjonista powinieneś zaprzeczyć mojej tezie. Czekam więc z niecierpliwością....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz wstępu do lasu

A co z zakazem wstępu na łąki, krzewy i turnie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz wstępu do lasu

Musisz posiadać aktualne zaświadczenie od weterynarza :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org