niedziela, 31 maja 2020 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Lot do domu

Przed paroma dniami wrócił samiec do gniazda bocianiego w miejscowości Rakowo-Czachy, natomiast dzisiaj zaobserwowałem, przez kamerę on-line, że w gnieździe jest już para bociania. Czyli nie jest z nami, aż tak źle!

Wówczas, kiedy my zajmujemy się sobą, gromadzimy zapasy papieru toaletowego i innych artykułów z których i tak co po niektóre kołki nie potrafią korzystać itp, to na pewno nasza przyroda i natura skorzysta na tej okazji,że ma chwilę oddechu od nas!

Jest oczywiście szansa,że może z nudów lokalne kołki wiejskie, zamieszkałe w Łomży, podczas kwarantanny odkryją cudowne właściwości mydła i szamponów i innych artykułów zgromadzonych w gospodarstwach domowych.

Niemniej jak już wiemy ileś tam rolek papieru, litrów płynów dezynfekcyjnych nie zmniejsza ilości zarażeń. Więc wnioski są następujące: ograniczamy kontakty międzyludzkie, zostajemy w domu, i zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności i zależności wzajemnej społeczeństwa. Już wiadomo, że kilogramy zgromadzonych środków różnego rodzaju nie hamują rozprzestrzeniania się wirusa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lot do domu

Moim zdaniem najpierw trzeba izolować idiotów,łatwo ich wykryć,a wyleczyć z idiotyzmu i tak się nie da.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lot do domu

Jesteśmy w pierwszej trzydziestce światowej w zarażeniach, może unikniemy losu pierwszej dziesiątki, ale na pewno odczujemy skutki tej zarazy. Obecnie wirus występuje w 180 państwach i tym samym nasze 30 miejsce powinno dać nam coś do zrozumienia. Zgromadzony papier toaletowy, kilogramy marchewki psującej się po domach i innych warzyw, nie wspominając o środkach dezynfekujących i innych środkach jak widać nie ratuje przed epidemia. Tylko zdrowy rozsądek i umiar w życiu codziennym może dać wymierny efekt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0