czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie zabieg na twarz??

Gdzie można sobie zrobić zabieg na twarz w którym gabinecie kosmetycznym??dawniej robilam u Pani Serafinskiej ale teraz nie ma dziewczyny do zabiegow ktoś może polecić mi kosmetyczke??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie zabieg na twarz??

wez kilka jajek i wal do mnie zrobię ci za free

NINKA88

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie zabieg na twarz??

u pawlaznavaryw navarze sperma jego na twoj ryj polecam goraco

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie zabieg na twarz??

oj Ludzie coraz wiecej debili na tych postach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie zabieg na twarz??

Zabiegi twarzy za niedrogo 24h
Przykład upiększenia kobiety na zdjęciu





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie zabieg na twarz??

Na Nowogrodzkiej obok spółdzielni jest fryzjer i kosmetyczka Polecam!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie zabieg na twarz??

pawelznavary ma sperme

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie zabieg na twarz??

W Jeziorku na Milano.

człowiek lasu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie zabieg na twarz??

a co!? fpierdol było na Milano! leśnik...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie zabieg na twarz??

Intercosmetic Centrum kosmetyczno - rekreacyjne



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie zabieg na twarz??

Józefów. Beauty Center, kosmetyki HB. Zabieg antystresowy - i tak można rozluźnić skórę, nadać jej więcej zdrowia i po prostu diametralnie odmienić. Akurat ja wspominam to na prawdę bardzo pozytywnie - przyjemne doświadczenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie zabieg na twarz??

@maruda twierdzi, że najlepsza maseczka z jakiej korzysta na twarz - to sperma ogiera :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie zabieg na twarz??

jeśli chodzi o kwas hialuronowy czy zabiegi z botoksem jeżdzę do Łodzi, ale mam tam zaufaną chirurg plastyczną Dorotę Żukowską z Dermed, warto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie zabieg na twarz??

Wolałabym delikatniejszą odmianę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie zabieg na twarz??

Mało który zabieg nawilżajacy ma dobry wpływ na skórę oraz jest w stanie rzeczywiscie dać dobre efekty jak na przykład zredukowanie zmarszczek. Najlepsze działanie dają zabiegi bardziej inwazyjne, jak na przykład kwas hialuronowy, który daje mozliwosć ich wypełnienia. Albo na botoks (który jest dobry w przypadku zmarszczek mimicznych). Sama mam botoks na czoło. bo bardzo się marszczyłam.
Zabieg wykonywałam w tej klinice w Warszawie ( tam obecnie studiuję).

Bałam się trochę, ze zabieg będzie mnie bolał ale nie było dramatu :) Da się wytrzymać, za to efekty bardzo dobre bo zmarszczki sie znacznie wygładziły.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie zabieg na twarz??

Ale przeciez juz nic ci nie pomorze.
Pasztet podlaski pasztetem musi pozostac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie zabieg na twarz??

polecam zainteresować się colostrum, naturalny suplement który świetnie działa na naszą cere ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie zabieg na twarz??

Zamiast zabiegów lepiej kupić olej rycynowy na zmarszczki. Sprawdza się doskonale i jest bardzo tani https://zmarszczkimimiczne.pl/olejek-rycynowy-na-zmarszczki/ Ktoś próbował? Widzę, że coraz częściej o nim piszą i polecają. Może warto się zainteresować nieco bliżej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie zabieg na twarz??

Wszystko zależy od tego, jaki konkretnie chcesz sobie zrobić zabieg. Moim zdaniem fajnie jest od czasu do czasu udać się na zabieg Fal Radiowych, który da efekt liftingu. Na stronie: https://www.qclinique.pl/zabiegi/zabieg-fal-radiowych-rf znalazłam ofertę kliniki, która zajmuje się również takimi zabiegami, choć znaleźć można ich znacznie więcej. Jakość ich usług jest dobra, dzięki czemu mogą pochwalić się gronem zadowolonych klientek. Na pewno i Ty będziesz zadowolona z efektów, więc polecam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie zabieg na twarz??

Odradzam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie zabieg na twarz??

W Jeziorku facjate ci naprawie i od razu dentysta nowe klawisze wstawi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie zabieg na twarz??

Ostatnio dużo szukałam własnie czegos na odmłodzenie i polecono mi peptydy. Na poczaątku podchodziłam do tego pesymistycznie ale poczytalam duzo na wielu forach i ostatecznie sie zdecydowałam na peptyd - Epitalon Warto o nim poczytać bo ma bardzo wiele pozytywnych skutków a zadnych negatywnych. Po miesiącu stosowania wszytsko na plus, lepszy sen, lepsza skura jak i znikły mi mniejsze zmarszczki.
Polecam się zapoznać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie zabieg na twarz??

A co z makijażem? Ja uwielbiam stosować błyszczyki do ust. Tutaj znalazłam bardzo ciekawy artykuł o błyszczykach: https://e-biznes.pl/blyszczyki-do-ust-niezbedne-w-kazdej-kosmetyczne?k=wp&r=2021.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie zabieg na twarz??

Może być niemiecki but na twarz? Hie hie hie

Covidiota covidiote pogania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie zabieg na twarz??

michalgoryl napisał(a):

> Ostatnio dużo szukałam własnie czegos na odmłodzenie i
> polecono mi peptydy. Na poczaątku podchodziłam do tego
> pesymistycznie ale poczytalam duzo na wielu forach i
> ostatecznie sie zdecydowałam na peptyd -
> gorillazpharmacy.pl/produkty/epitalon-10mg
> Warto o nim poczytać bo ma bardzo wiele pozytywnych skutków a
> zadnych negatywnych. Po miesiącu stosowania wszytsko na plus,
> lepszy sen, lepsza skura jak i znikły mi mniejsze zmarszczki.
> Polecam się zapoznać.
Mi bardzo dużo pomogli i polecili wspaniałe zabiegi (w tym botoks) w https://www.depilacja-laserowa.net.pl/kontakt/
Mogę polecić z całego serca.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie zabieg na twarz??

jesli do zabiegów na twarz zalicza sie usuwanie kamienia i wybielanie zebow to polecam https://ajdentica.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie zabieg na twarz??

najlepszy zabieg na twarz? Piękne białe i równe zęby, od tego sa licówki, a to warto zrobić w https://risorius.pl/, bo predzel ludzie zobacza u nas brak zeba ni brak brwi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie zabieg na twarz??

Warto zerknąć na ich ofertę, szczególnie jeśli chodzi o botoks https://www.medycynaestetyczna.szczecin.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie zabieg na twarz??

O jaki zabieg dokładnie chodzi? Czy ma być to laserowe usuwanie naczynek i rumienia czy klasyczne oczyszczanie bądź mezoterapia igłowa? Warto sprawdzić opinie w aplikacji do rezerowania wizyt takiej jak booksy. Klientki zostawiają tam swoje opinie na temat jakości realizowanej usługi oraz osiągniętych efektów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org