sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Serwis kotłów gazowych w Łomży

Czy ktoś wie jakie firmy mają w Łomży serwis kotłów gazowych?
Wybieram kocioł gazowy c o do domu. Chcę dobry i tani :) Ale przede wszystkim żeby miał blisko i łatwo dostępnego serwisanta. Bo jak nie daj boże zepsuje się w grudniu nie trzeba było czekać na naprawę do marca.
A może wiecie kto mógłby taki kocioł zamontować?

Bartek010@poczta.onet.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis kotłów gazowych w Łomży

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis kotłów gazowych w Łomży

Polecam DeDietrich'a, a jesli gazowy to tylko kondensacyjny MCR II lub MCR III POLECAM!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis kotłów gazowych w Łomży

Nie widziałem jeszcze nic, co byłoby dobre i tanie. Bez sensu mieć coś dobrego i sprzedawać to tanio, jakby było jakimś badziewiem...

Polecam Junkersa. Dobry.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis kotłów gazowych w Łomży

Czyli rozumiem że DeDietrich i Junkers mają dobry dostęp do serwisu.
A czy kondensacyjny warto? No nie wiem. Jest 2 x droższy. Zastanawiam sie nad tradycyjnym z zamknętą komorą spalania. Oby tylko udało sie takiego do komina podłączyć. Bo to przeróbka starej kotłowni węglowej będzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis kotłów gazowych w Łomży

Kup piec z gwarancją i będziesz miał dobry dostęp do serwisu. tam, gdzie kupisz zaproponują zapewne kogoś do podłączenia i serwisu.
Moim zdaniem kondensacyjny. O ile stać Cię na to. Komin możesz wyprowadzić przez ścianę (bez wykorzystywania starego komina).
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis kotłów gazowych

Serwis instalacji gazowych jest niezbędny dla bezpieczeństwa Naszego domu i rodziny. Warto ustawić sobie przypomnienie w kalendarzu elektronicznym i wykonywać przegląd instalacji cyklicznie, nie tylko w obliczu awarii albo końca ważności przeglądu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org