piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zabrane prawko

Zabrali mi pierwszy raz prawko za jazdę po wypiciu wyrok już minął i bym chciał na nowo wyrobić ale nie wiem co teraz mam robić czy jakieś badania są potrzebne może ktoś wie i podpowie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabrane prawko

Badania w Białymstoku. Podobno nie łatwo od tak to pozytywnie przejść. I chyba tu na miejscu też następne. Szkolenie czy kurs w Wordzie odnośnie picia alkoholu. W wydziale komunikacji coś też trzeba zapłacić. Także biurokracji i płacenia się nazbiera zanim do egzaminu podejdziesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabrane prawko

Najpierw musisz odbyć terapię w AA :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabrane prawko

Bo wszyscy co za kierownicą złapani to zaraz uzależnieni?
Kiedyś to było...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabrane prawko

Musisz iść do wydziału komunikacji po skierowanie na badania.
W pierwszej kolejności badania psychologiczne w Łomży
Potem badania w Wojewódzkim ośrodku medycyny pracy Białymstok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabrane prawko

w Łomży zrób badania krwi na cukier. Weź je do Białego. Żadnego szkolenia w Wordzie nie trzeba.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabrane prawko

no i jest zasada. Po tej wizycie w Białymstoku dostaniesz prawko z terminem ważności - 1 rok.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabrane prawko

Dlaczego tylko na rok?
Komuś już... żeby takie przepisy wymyślać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabrane prawko

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabrane prawko

Nie no nie wszystkich do jednego worka z uzależnionymi nie ma co wsadzać ale trzeba pamietać mimo wszystko, że picie z jazdą autem w parze nie idzie. A termin ważności na rok to jest bardzo dobre rozwiązanie i myślę, że co niektórych szybko zweryfikuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabrane prawko

Pierwszy raz po zabraniu prawka następne dają tylko na rok. Takie mają przepisy, wytyczne, procedury, koniec, kropka. Po roku można już następne wyrabiać w Łomży. Nie trzeba testów psychologicznych, tylko badania lekarskie na miejscu. Tu okres zależy tylko wyłącznie od lekarza i stanu zdrowia kandydata.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabrane prawko

Nastepnym razem warto się ubezpieczyć przed takimi możliwymi sytuacjami. Tu nie chodzi tylko o zabranie prawa jazdy ale przecież o bezpieczeństwo własne jak i innych. Pod wpływem stanowimy spore zagrożenie na drodze. Warto mieć więc odpowiednią blokadę alkoholową https://alko-maty.pl/5-blokada-alkoholowa która dokładnie mierzy zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org