czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Epaka Łomża FedEx PROBLEM

Witam mam problem z Epaka w Łomży oraz FedEx Wysłałem paczkę w puknie Epaki w Łomży paczka została ubezpieczona ale niestety dotarła uszkodzona.W tej chwili niema komu wziasc za to odpowiedzialności Epaka wysyła do FedExu a FedEx do Epaki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Epaka Łomża FedEx PROBLEM

Epaka jest tylko pośrednikiem a usługę wykonał Fedex więc to on powinien odpowiadać za uszkodzenie. Pytanie kto powinien składać reklamację do Fedex bo moim zdaniem Epaka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Epaka Łomża FedEx PROBLEM

Jak się kombinuje jak koń pod górę to takie są efekty. Gdybyś wysłał Pocztą Polską miałbyś jasną sytuację.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Epaka Łomża FedEx PROBLEM

Ja wysłałem pocztą ,to nie było pytań tylko zwrot do mnie i musiałem zapłacić dodatkowo za ten zwrot plus trzeci raz tym razem wysyłka inną firmą i 12 dni w plecy,dobrze że firma do której wysyłałem zgodziła się po tak długim czasie przyjąć towar,no ale to firma prywatna i im zależy na kliencie .Panu z poczty po prostu się nic nie chciało, bo po co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Epaka Łomża FedEx PROBLEM

Wysyłałem przez Epakę \"naście\" razy i nigdy nie miałem problemu. Oczywiście paczkę należy odpowiednio zabezpieczyć.. Jeżeli nie zabezpieczyłeś odpowiednio.. miej pretensje wyłącznie do siebie !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Epaka Łomża FedEx PROBLEM

Miałam podobny problem ... Też odsyłano mnie do przewoźnika.Tylko po co ? Przecież mnie z nim nic nie wiąże. W Epace podpisano ze mną umowę i Epaka gwarantuje dostarczenie przesyłki na wskazany adres. To Epaka wybiera przewoźników i z nimi współpracuje. To ich sprawa, że współpracują z nierzetelnymi firmami.
Wysyłałam wielokrotnie przesyłki przez Epakę i było wszystko w porządku, raz trafiło się inaczej... Mam nadzieję, że to incydent jednorazowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Epaka Łomża FedEx PROBLEM

:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org