wtorek, 19 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kto w Nowogrodzie pędzi bimber ?

... wiadomo c2h5oh :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Nowogrodzie pędzi bimber ?

he he he kto obszczywa kible w domu ? ha ha ha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Nowogrodzie pędzi bimber ?

Ma dwie lewe ręce do każdej roboty,
Bardzo lubi święta i wolne soboty.
Chodzić mu do szkoły także się nie chciało,
Zdrowa nie ma wcale i rozumu mało.

Patrzy w aparacik i dostaje hopla,
Kiedy wreszcie spadnie ta dziewicza kropla
Narasta w jego ciele ogromna podnieta
Ręce mu się trzęsą tak, jak galareta
Torsem jego wstrząsają spazmatyczne drgawki
Oczy w zez mu idą i dostaje czkawki,
Aż wreszcie napełnia się 3/4 szklanki
Zatapia w nim zęby jak w wargach kochanki
A jak sobie chlapnie, zaraz mu przechodzi
A niektórzy mówią, że alkohol szkodzi.


Najgorsze są chwile, kiedy wstaje rano
Nie wie, gdzie ma głowę, a gdzie ma kolano,
chce się czegoś napić i otwiera kredens,
A tam siedzi hrabia von delirium tremens
wraz z nim jego wierne życia towarzyszki -
w zimowych futerkach cztery białe myszki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Nowogrodzie pędzi bimber ?

Dobre bardzo dobre ...ha ha ha to takie wspomnienia - autopsja ? Tak łypiesz po zażyciu na drugi dzień z rana ? Współczuję nie szczerze... No może się przedstawisz wszystkim aby wiedzieli czyje te przemyślenia ...zgodnie z twoim hasłem bohater w necie a tchózliwa du..pa w świecie ha ha ha , a żona doma ? I tu chyba zakończymy spech tą miłą konwersację ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Nowogrodzie pędzi bimber ?

Andrzeju Piotrowski,
nie darmo sobie sam obrałeś menelu taki nick - c2h5oh ,

no i te lata \"pracy\" nad fioletowym nosem skutkują teraz spuchniętym, czerwonym ryjem , jak i niebieską kartą na Policji, założoną przez maltretowaną przez ciebie alkoholiku twoją byłą żoną ... i teraz zostałeś sam jak pies, żyjąc zoofilu ze swoją suką rasy Amstaf :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Nowogrodzie pędzi bimber ?

Oczerniaj oczerniaj ...komuchu i donosicieli z PZPR

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Nowogrodzie pędzi bimber ?

... a co komuchu, donosicielu i były ORMOwcu, wstydzisz się teraz, że na jaw wyjdzie prawda o twojej pracy dla służb mundurowych PRLu ,
jesteś alkoholiku raptem 59latkiem a już od ładnych paru lat na mundurowej emeryturze. Zaprzeczysz ?

Zaprzeczysz, że jesteś alkoholikiem, że zostawiła cię żona, że masz sukę Amstafa, że masz chałupę w Nowogrodzie przy ul. Cmentarnej 17 ,
że masz żydowskie korzenie i kultywując rodzinną tradycję, zajmowałeś się ostatnimi laty hodowlą i handlem gęsimi jajami oraz małymi gęsiakami ? ( podać mam linki do twoich ogłoszeń na lokalnych portalach ? )

ps:
tą żwirownię, którą chciałeś spieniężyć już zdążyłeś przepić ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Nowogrodzie pędzi bimber ?

... i nie było to Wojsko Polskie !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Nowogrodzie pędzi bimber ?

Chciałem tylko sprostować, że C2g5oh to wzór na alkohol etylowy (etanol), czyli tak zwany spirytus. Bimber zaś jest to urobek z zawartością c2h5oh, oraz przy okazji pół tablicy mendelejewa :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Nowogrodzie pędzi bimber ?

A kto nie pędzi haha? :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Nowogrodzie pędzi bimber ?

Odpiszę wam ...to prawdziwy Te wu z WSI wsadzony do LOK u jako donosiciel ma rozliczne znajomości począwszy od sekty bronka poprzez piorunka marynarzy z Narwi i innych towarzyszy oderwanych granatem przez PiS od koryta... To tyle w temacie pozostawię gościa aby wzorem Kuklinowskiego mógł rozmyślać o mnie ...ha ha ha
Ps jak ja lubię ten pysk z tą pianę ... he he he

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Nowogrodzie pędzi bimber ?

0-22 pisz dalej, a dostaniesz po d* z paragrafu jak sie znajdzie życzliwy. Nie wiesz dlaczego? Poczytaj sobie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Nowogrodzie pędzi bimber ?

re: Autor: P.A
nie bój żaby , żaba w wodzie nie ubodzie :)

piszesz : ... \" jak sie znajdzie życzliwy.\"
- a co do sprawy ma POSTRONNY życzliwy,
jak tylko SAM niby poszkodowany może dochodzić swoich \"krzywd\" na drodze sądowej.
A ten ciul z Nowogrodu tego nie zrobi . Wiesz co to jest tzw. pozew wzajemny ? Jest wnoszony w odpowiedzi na inny pozew. Jest to szczególny rodzaj powództwa, który ma zastosowanie kiedy pozwany sam posiada wobec powoda jakieś roszczenie.


ps:
wiem co robię, po pierwsze sam autor c2h5oh pochwalił się na forum kim on jest, ba na YouTube jest filmik-wywiad z jego udziałem ( o którym też @c2h5oh nie zapomniał poinformować internautów podając link), swego czasu podał tu nawet swój numer telefonu ( bodajże Kaśce i ślepcowi, ale w poście publicznie , na tym forum ),
po drugie - ta wszawa menda, może mnie co najwyżej w pompkę cmoknąć :)
na jego temat będę pisał co tylko chcę,
a to dlatego, że ON PIERWSZY w swoich komentarzach pisał o mnie jako o : pedofilu z ukierunkowaniem na zoofilię, że o steku przeróżnych wyzwisk , wulgarnych obelg i pomówień - tu nie wspomnę.
Proste ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org