czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Franciszek pokazał jak jest

Niebywałe wydarzenie w Watykanie.
https://wolna-polska.pl/wiadomosci/papiez-franciszek-oszalal-odslonil-pomnik-ku-czci-uchodzcow-prowadzi-ich-zyd-z-walizami-2019-10



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Franciszek pokazał jak jest

A czy to pierwsza herezja Franka? Odnośnie reszty już kiedyś w krótkim filmiku Barbara Spectre obnażyła prawdę.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Franciszek pokazał jak jest

Następny będzie ku czci pederastów!
I też odsłoni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Franciszek pokazał jak jest

Dlatego ja Franka wywody,nakazy i zakazy mam w...... To nie jest dla mnie osoba na odpowiednim miejscu a marionetka którą pociągają za sznurki i pokazał to już wielokrotnie.A każdy kto deko jest ciekawy to filmików znajdzie bez liku, łącznie z takimi gdy to on bije pokłony i całuje po rękach w poddańczych gestach,a nie jego.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Franciszek pokazał jak jest

Nie po to jeździ na spędy i wytyczne do rothschildów, aby się wyłamywać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Franciszek pokazał jak jest

Jak się czyta te bluźnierstwa i herezje :) aż chcę się krzyczeć- O matko Boska powtórnie dziewico... opamiętaj tych heretyków.
A który wg was miernotek był dobrym papieżem? Borgia zbok kazirodczy,Pius XII czy JP nr 2 patron pedofilski nie ma się czym chwalić za bardzo wśród namiestników przybitego, uczciwego i bez winnego ciężko znieść.

-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Franciszek pokazał jak jest

atbis nie wiem co wciagasz ale odstaw chlopie bo muzg ci zre

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Franciszek pokazał jak jest

Przecież nie ma w tej rzeźbie nic heretyckiego, już nie przesadzajcie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org