czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
nick: Kasia

Osobę, która używa nickname Kasia bardzo proszę o kontakt: 698 506 407.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nick: Kasia

Czyli mnie? W jakim celu?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nick: Kasia

Chce się umówić ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nick: Kasia

O proszę,a Pan Andrzej skąd ma akurat takie podejrzenia🙂...

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nick: Kasia

Bo ja też : )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nick: Kasia

Acha...😊

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nick: Kasia

W celu pokojowym. Trudno mi pisać na forum. Proszę o telefon.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nick: Kasia

Pokojowym,a czy my się kłóciliśmy, że trzeba teraz pokój i rozejm zawrzeć?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nick: Kasia

Może ja porobię za negocjatora ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nick: Kasia

He,he, aż tak będzie źle i niebezpiecznie,że potrzebny mediator będzie?...☺️

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nick: Kasia

Zawsze po tym można się na kawie spotkać... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nick: Kasia

Aktorze tematu proszę źle tego nie odebrać, ale przyznam szczerze, że Pana(i) nick nie jest mi zbytnio znany z forum,a tym bardziej nie pamiętam abyśmy mieli okazję wymieniać się tu poglądami więc zbytnio nie rozumiem chęci kontaktu ze mną.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nick: Kasia

Acha Panie Andrzeju to ta propozycja negocjacji to taki pretekst 😉...

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nick: Kasia

Można tak to ująć ...Chałupa prawie gotowa Zapraszam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nick: Kasia

Ja tylko proszę o telefon w ważnej dla nas sprawie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nick: Kasia

Dla nas? A jaką my mamy razem ważną sprawę gdy nawet się nie znamy.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nick: Kasia

Tak, bo my mamy Polskę i Łomżę w sercu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nick: Kasia

Ach Polskę i moje miasto zawsze mam w sercu i mieć będę. Proszę pisać o co chodzi ☺️

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nick: Kasia

podpucha by zdobyć numer telefonu ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nick: Kasia

Panie Andrzeju ja wiem i pamiętam i prędzej czy później obiecuję że w końcu wypijemy ową kawę.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nick: Kasia

pewnie prokurator ..:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nick: Kasia

Ten alkoholik Andrzej Piotrowski z Nowogrodu chwali się, że chałupę wykończył , jak wcześniej swój związek małżeński, teraz szuka nowej ofiary ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nick: Kasia

Ty a ty robisz za ciecia, przyzwoitkę,troskę udajesz czy może chcesz coś rzec o swojej byłej żonie,czy lubisz tak tylko cudzymi się interesować? Kobiety plotkary to mało sympatyczne istoty, ale facet to jeszcze gorzej...

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nick: Kasia

Katarzyno N.
i tu się mylisz, jak zawsze myląc mnie z kimś innym.
Żonę miałem i mam tylko jedną a i żyje się nam razem zgodnie , zdrowo i dostatnio.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nick: Kasia

Bidulo sam zapominasz co tu na forum wypisujesz i dlatego tak łatwo się gubisz...Tak to jest pić do monitora, pisać a potem zapominać co się tu rzekło.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nick: Kasia

Paskudny , wścibski charakter... . Pani Kasiu trzymam za słowo i zawsze Panią będzie mi miło gościć , jeszcze raz serdecznie pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nick: Kasia

Pozdrawiam, pamiętam i obiecuję ☺️

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nick: Kasia

Znów konfabulujesz,
jak to z tym że mam niby 61 lat i mój rocznik to 1957 ,
oraz coś tam o Jeziorku i Kownatach :)

oto przykłady :

Re: moralność w polityce
Autor: Kasia.. (---.swiatlowod.avito.pl)
Data: 27-05-18 00:17
Stare to ty masz 61 letnie cynadry trolu z Kownat...
----------------
W dvpie mam w co wierzysz, a jak nie masz pojęcia kim jesteś to Aśki podpytaj.
----------------

Autor: Kasia.. (---.swiatlowod.avito.pl)
Data: 27-05-18 00:39

Niech ci wystarczy że ktoś kiedyś w związku z twoim zajęciem i biznesem miał do czynienia z tobą, coś do wykonania, więcej się nie dowiesz.
---------------

Autor: Kasia.. (---.swiatlowod.avito.pl)
Data: 27-05-18 00:45

Idź łgarzu spać, kończę skoro łżesz jak pies. Pewnie w Jeziorku też nie bywasz, nie wpominając o biurze w Łomży.
https://4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=440298&t=440170
______________________________

Re: atak na religię praojców POlaków
Autor: Kasia. (---.swiatlowod.avito.pl)
Data: 08-01-18 23:10

Wystarczy że twój kownacki znam i drugi w Jeziorku.( adres)
------------

Autor: Kasia. (---.swiatlowod.avito.pl)
Data: 08-01-18 23:24

W Kownatach masz ośrodek,
https://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=423475&t=423475
______________________________
Re: CZY Autor: Mija JEST PRZY ZDROWYCH ZMYSŁACH ?
Autor: Kasia. (---.dynamic-ww-07.vectranet.pl)
Data: 03-06-17 17:57

...A odnośnie wsi to chyba Kownaty coś ci mówią, a może skowronki śpiewają ?
----------


Autor: Kasia. (---.dynamic-ww-07.vectranet.pl)
Data: 03-06-17 18:24

Picza oj Picza nawet nie masz pojęcia ile osób w związku z twoją wykonywaną profesją i przy budowie kiedyśniejszego domu się u ciebie przewinęło, ... Powiadasz że nie masz pojęcia co oznaczają Kownaty czy ten niby \"ptaszek\" , a polowania też ci nic nie mówią ?
----------
Wystarczy że ja wiem kim jesteś, a jak masz chęć wszem i wobec się przedstawić to wal śmiało może po tym chamskim traktowaniu ludzi sprzedaż ci \"wzrośnie\".
----------
Może gdybyś nie miał wspólnika to i owszem a tak po co faceta z idiotą mieszać? A jak zapomniałeś jak masz na imię to zapytaj wspólnika.
---------
https://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=765281&t=765281

hahaha
O CO CI CHODZIŁO Z TYM \"ptaszkiem\" i \"skowronkami\" ORAZ Z TYM \"wspólnikiem\" ?

ZBIEG OKOLICZNOŚCI, ŻE W ŁOMŻY FUNKCJONUJE BIURO FIRMY DEWELOPERSKIEJ , DWÓCH WSPÓLNIKÓW : DEVELOPMENT SPÓŁKA JAWNA - ZBIGNIEW SKOWROŃSKI i WITOLD MAREK ZACHARZEWSKI ?
PO CO PISAŁAŚ O 61 LATACH , KOWNATACH, JEZIORKU, I POLOWANIACH ?

P. ZBIGNIEW SKOWROŃSKI to przecież łomżyński biznesmen mieszkający w Kownatach.

DLACZEGO WIELOKROTNIE ZWRACAŁAŚ SIĘ DO MNIE PER \"ZBIGNIEW\", \"ZBYSIU\", \"ZBYSIORKU\" ?

CZY TO ZBIEG OKOLICZNOŚCI, ŻE OGÓLNIE SZANOWANY PAN ZBIGNIEW SKOWROŃSKI Rok urodzenia: 1957 (61 lat - miał wówczas, gdy tak pisałaś w roku 2018 ) , jest w Zarządzie
PPH EXIMA \"AGRICULTURE 2000\" SP. J. ZBIGNIEW SKOWROŃSKI, JEZIORKO,

WIELOKROTNIE CI TU PISAŁEM - MYLISZ MNIE Z KIMŚ INNYM !
NIE MAM NIC WSPÓLNEGO Z P. ZBIGNIEWEM SKOWROŃSKIM !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nick: Kasia

CZY TO NASTĘPNY ZBIEG OKOLICZNOŚCI : p. ZBIGNIEW SKOWROŃSKI to myśliwy z ogromnym doświadczeniem, polujący na wszystkich kontynentach ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nick: Kasia

O matko znów go bierze. Człowieku sam tu pisałeś o swojej pierwszej jak i nowej drugiej żonie. Idź przewietrzyć głowę,może zajarzysz i sobie przypomnisz... Dla mnie możesz mieć i piąta żonę,ani mnie to grzeje ani ziębi. I nie zawracaj mi 4 liter.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nick: Kasia

NO skoro tak się trzęsiesz i możesz się zatknąć i tyle czasu poświeciłeś na udowodnienie ,że czarne jest białe a białe czarne to abyś nie popuścił w nogawki, mrugam okiem lewym jak na reklamie piwa i piszę ci - jak tak się śmiertelnie boisz to nie pisz na forum ...Nie będziesz się trząsł se strachu , jąkanie nie będzie ci grozić a my płakać po ... nie będziemy ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nick: Kasia

Kto chce wiedzieć , kto się ukrywa pod nickiem : Kasia ?
a no seksi babcia , ciut przed 50ką - niejaka Katarzyna N. ( sama się tak tu przedstawiła kiedyś alkoholikowi z Nowogrodu) właścicielka psa rasy amstaff.

Jest jedyną na forum przedstawicielką płci żeńskiej (… celowo nie nazywam jej kobietą, bo to tylko zwykła kłótliwa baba ) – która tu całymi dniami szuka wrażeń i wykłóca się z mężczyznami. Ba, potrafi nawet roczne święta spędzać tu na forum, jak to było ostatnio z Bożym Narodzeniem czy Wielkanocą.
Jaka normalna kobieta, mająca dom, rodzinę, męża wdaje się w przepychanki polityczne i napastliwie dyskusje ? Tylko zgryźliwa, samotna jędza, której do wyżycia się i samorealizacji pozostają jedynie kłótnie na forum.
Po za tym, to często i gęsto jest wulgarna, trudna w obyciu. Sama często zaczyna kogoś atakować, obrzucać błotem a później płacze, jak jej ktoś odpłaci pięknym za nadobne.
Często zachowuje się jak ta przysłowiowa przekupa na bazarze, napastliwa baba.
Zarozumiała, z rozbujanym ego, wszędzie się wcina, podszywa się pod wszystko co się dzieje w polityce jak i na forum ogólnym, jakby była wszystkowiedząca i wszystkie rozumy pozjadała. Tym czasem z jej postów bije indolencja, a wiedza oparta jest głównie na materiałach z Youtube (… które to tu często i gęsto wkleja ), oraz na niszowych blogach czy też portalikach nacjonalistycznych.
No ale co ona może wiedzieć , jak tu kiedyś sama pisała że młodo zaszła w ciążę, nie było czasu na naukę – i chwali się , że już jej wnuk ma siedem lat - (… masz ona choć średnie wykształcenie ? ), do tego NIE ZNA ŻADNEGO JĘZYKA OBCEGO a i za granicą była, co najwyżej za granicami powiatu oraz raz w Warszawie z wycieczką szkolną do ZOO :) Siedzi tylko w tym grajdole łomżyńskim, zagłębiu ciemnogrodu i wstecznictwa, nie wychylając nosa na szeroki świat , co może wiedzieć o polityce globalnej czy realiach życia na zachodzie , który tak krytykuje ?
Jedno jest pewne, to zagorzała orędowniczka Putina i polityki zagranicznej Rosji, taka piąta kolumna na naszym forum.
Swoją drogą, jestem ciekaw jaki ona zawód wykonuje ta seksi babcia, w jakich kręgach „intelektualistów” się obraca ? Bo często jej komentarze są na poziomie plot usłyszanych w maglu lub na targowisku … i to wsiowym :)

ps:
trzy/cztery lata wstecz seksi babcia chwaliła się tu na forum , że ona jest lepsza od odkurzacza, bo jak ona z przodu ciągnie, to jej partner aż dvpą prześcieradło wciąga .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nick: Kasia

Początek przeczytałam,reszty standardowo nie zamierzam bo znając mentalność i inteligencję buraka nic mądrego tam nie znajdę. Odniosę się do początku gdzie zadałam sobie trud i zerknęłam. Do tej 50 tki to wcale nie tak ciut.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nick: Kasia

Pani Kasiu szkoda klawiatury i czasu na to to ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nick: Kasia

Prawda..

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nick: Kasia

ja też chcę na kawę :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nick: Kasia

O kurczę to chyba trzeba naparzyć dużo dobrej kawki☺️

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nick: Kasia

wiaderko he he

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nick: Kasia

Tak jest takie blaszane co niektórzy mieli do noszenia węgla, chochlę do nalewania plus dla każdego po takim samym blaszanym kubku 😀

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nick: Kasia

no juz juz. dzieci. teraz moze grzechotka i tup tup w piastkownicy ? ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nick: Kasia

tup tup tup https://www.youtube.com/watch?v=_FXw7mHINVw

ktośiek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nick: Kasia

tak. domyslam sie ze to discopolo... nie wazne, wracajcie do swojej piaskownicy -.-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nick: Kasia

Jakie dzieci \"byle jaki\" do jakiej piastkownicy,czy tam piaskownicy? Te czasy to dawno za nami,my dorośli, poważni ludzi,a poczucie humoru to inna sprawa.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nick: Kasia

ta.. po tym co czytam rzeczywiscie \"Te czasy to dawno za nami\"
. wio do piaskownicy -.-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nick: Kasia

Byle jaki ja osobiście disco polo nie słucham, chyba że jestem zmuszona na wszelakich weselach i podobnych imprezach na których nie mam wpływu aby rozbrzmiewała muzyka wyższych lotów to muszę strawić ...A tam jak już to Cleo i za krokiem krok..

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nick: Kasia

byle jaki coś dal Ciebie ......https://www.youtube.com/watch?v=TRBCWWtysFU

ktośiek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nick: Kasia

Widzisz forumowiczu o nicku \"byle jaki\"są ludzie że gdy trzeba są poważni, kiedy wymaga sytuacja jeszcze bardziej poważni,a jest czas i atmosfera że potrafią się bawić i śmiać nawet z samych siebie i są taborety czyli tzw sztywniacy i drętwe typy ,bez poczucia humoru, nadęte bufony😃

A jak nick masz od osobowości i poczucia humoru to wtedy wszystko jest jasne..

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nick: Kasia

gwoli bycia dzieckiem. tu nie chodzilo o wiek, prawda? ;]
jakiego humoru psychiczny dzieciaku? gdy paru pajacow robi kij wie co, mam nazwac hunorem? ua, macie 3 gwiazdki w the voice of humor... żenada.
a no i czekaj, buziaczki \"nie sztywniaki z POCZUCIEM HUMORU\" -.-
a teraz jeszcze napiszcie cos o polityce, bla bla bla cleo i w ogole tacy zabawni.

btw panie z humorem, taki zart z mojego nicku huahahahaha, tak bardzo zabawne -.- tak dorosle, tak majestatycznie. ...


Żenada.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nick: Kasia

to byly polslowka. prosze ogarnac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nick: Kasia

Widzisz byle jaki nic a nic z disco polo.

https://youtu.be/gLO2gvxIQnk

A to inny gatunek

https://youtu.be/vdZUK85318w

A tu jeszcze inny kawałek

https://youtu.be/pJb9JUUZr4I

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nick: Kasia

Szkoda klikania jak tu dziś już ktoś zauważył.... Więc to na tyle w twoim kierunku byle jaki.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nick: Kasia

Strasznie fajny ten nick i dyskusja jutro jarmark w Nowogrodzie i kawka garąca będzie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nick: Kasia

Ostatnio wnukowi bardzo się podobała inscenizacja walk w Nowogrodzie,tylko w pewnym momencie biedak się wystraszył że naprawdę mężczyznę zastrzelili...

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org