piątek, 18 października 2019 napisz DONOS@
Forum ogólne

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Fotograf na wesele

Proszę o polecenie profesjonalnego fotografa na wesele - cena nie gra roli, najważniejsze są efektowne zdjęcia i udana współpraca.

ps. temat już był, ale odpowiedzi są sprzed kilku lat

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Fotograf na wesele

Polecam Pawła Garbulskiego. Profesjonalne zdjęcia w dobrej cenie. Możesz sprawdzić jego przykładowe zdjęcia tutaj: https://pl-pl.facebook.com/pawel.garbulski.fotografia/

Zdecydowanie polecam Kamińskiego ze swoim zespołem.
Kręcili film no i robili zdjęcia na dwóch imprezach w mojej
rodzinie, ale także u znajomych. Efekt - SUPER. Jesteśmy
bardzo zadowoleni.

Andrzej Lesiak, na Facebooku można obejrzeć sporo zdjęć

najlepiej wybrac sie na jakies targi slubne :)

Sławek Gradowski Fotografia

http://fotografia-slubna.lomza.pl/

również polecam Pana Sławka

Ja polecam Mariusza Patalan. Mozesz zerknac na jego strone.
Fajny chlopak i bardzo profesjonalny. Zdjecia mamy sliczne.

Też polecam Mariusza Patalan! Bardzo ładne zdjęcia, profesjonalne podejście i przemiły człowiek

Trzeba przyznać że rynek usług foto w naszym regionie jest dosyć spory i jest w czym wybierać.

Ja korzystałem z usług Pana Patalana i w 100% mogę polecić. W moim przypadku byłem tak zadowolony, że dokupiłem później prywatną sesję zdjęciową zarówno studyjną jak i plenerową.

Fotograf był w pełni zaangażowany w swoją pracę. Doceniam jego kreatywne podejście do zdjęć. Dodatkowo wszystko odbywało się w bardzo przyjaznej atmosferze.

Polecam Mariusza Patalan - profesjonalne podejscie do klienta, jak rownież i do pracy. Bardzo ladne zdjecia, robione z zamiłowania.
http://www.patalan.pl/

Kaminiak

Mariusz Patalan! Szczerze polecam, piękne zdjęcia, profesjonalista :)

Imię (nazwa) użytkownika: paola12
Imię (nazwa) użytkownika: Grazka
Imię (nazwa) użytkownika: Weroniksa

BRAK ZLECEŃ I ZAMÓWIEŃ SPRAWIŁ TĄ NACHALNĄ KRYPTOREKLAMĘ !!

Najlepszy fotograf na wesela i sesje zdjęciowe tylko z Patalan

TROL!

Mam jednego świetnego kierowcą z Warszawy i okolic - Bartosz Bukowski. Jego pracę są naprawdę świetne, ponieważ są oryginalne. Wyglądają one znacznie inaczej niż wszystkie, standardowe. Uważam, że taka oferta jest dla każdego, bo oryginalność potrafi przedstawić parę w całkiem innym świetle.

Też polecam Mariusza Patalan . Kreatywny ,milion pomysłów na sekundę zawsze przygotowany w 300% na prace .Dużo wagę przykłada do obróbki zdjęć dlatego zdjęcia są fantastyczne . :D Cena adekwatna do jakości
POLECAM

rzeczywiście jesteś papaprana. Po co brać firmę z Polski jak w Łomży są ludzie którzy robią to bardzo dobrze i taniej od nich. Dron to już standard.

Pamiętaj, że fotografia ślubna jest naprawdę ważną pamiątką. Kieruj się więc opiniami klientów oraz sprawdź wcześniej portfolio. W ten sposób zweryfikujesz umiejętności.

Fotografia ślubna różni się od innych kategorii fotografii. Zwykle wesela są zdarzeniem jednorazowym, więc jest bardzo mało miejsca na błędy.
Pierwszym wyzwaniem, z którym się należy się zmierzyć, jest kontakt z narzeczonymi i rodzinami pary młodej, ponieważ może to być bardzo stresujące.

Trzeba być uważnym podczas podpisywania umowy na fotografię ślubną. Warto przeczytać i uzgodnić warunki razem, aby uniknąć błędów w trakcie sesji. Powinno się także zdecydować o całkowitej liczbie portretów z panną młodą.

Kolejnym wyzwaniem jest czas. Większość ślubów jest krótka, niektóre trwają tylko kilka godzin i trzeba w tym czasie uchwycić każdą chwilę. Ponieważ nie ma żadnych przeróbek, należy być wyjątkowo sumiennym.

Przed zrobieniem zdjęć jakiegokolwiek ślubu trzeba znać zasady dotyczące fotografii ślubnej. Nauka podstaw od doświadczonego fotografa może bardzo w tym pomóc, by uniknąć typowych błędów. Pierwszą rzeczą, którą warto jest pomoc profesjonalnym fotografom ślubnym.

Dzięki doświadczeniu można poznać techniki, które można później zastosować do innych sesji.

Młoda para powinna postępować zgodnie z instrukcjami. Zaleca się konkretnych wskazówek już podczas planowania sesji. Warto pozwolić wybrać pozy do fotografii ślubnej i dodać je do umowy.

Jak widać fotografia ślubna to spore wyzwanie, dlatego warto postawić na sprawdzonego profesjonalistę. Śmiało mogę polecić Panią Olgę, która robi wspaniałe zdjęcia i jest przemiłą osobą. Jej strona https://lovelifefoto.pl/

krichu trollu na ch...j nam jakaś reklama pseudo-bieda-gwiazdy foto z trójmiasta.

Na portalu weselnym szukaj.

ja kameruje ale i zakutasze czasami na weselu

Jaką ofertę wybraliście?

My wybraliśmy https://www.facebook.com/DariuszPogorzelski/
Urzekły nas jego zdjęcia na profilu. Podczas spotkania również przedstawił swoje bogate portfolio. Ślub się jeszcze nie odbył, ale już nie możemy się doczekać współpracy. Słyszeliśmy o nim same dobre opinie. Może do najtańszych nie należy, ale zdjęcia są mega.

Tararararatata!

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

191016105315.gif
Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0