piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Serwis laptopów w Łomży

Hej. Czy może cie polecić jakiś dobry i niedrogi serwis laptopów w Łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis laptopów w Łomży

Na przeciw Ratusza. A co się z laptopem dzieje ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis laptopów w Łomży

xeromax na mazowieckiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis laptopów w Łomży

NUMiK na Małachowskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis laptopów w Łomży

na strzelcow kurpiowskich chlopak robi tam gdzie warta jest dobry jest i tanio

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis laptopów w Łomży

Ten numik ma teraz jakas promocję. Sprawdzal ktos?

http://www.firmy.net/YYZQ6,15-rabatu-na-serwis-komputerow-pc-i-notebokow-o-wartosci,OK97XR.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis laptopów w Łomży

Serwis laptopów to powinien oferować więcej jak tylko wymianę podzespołów. Dla mnie to żadna filozofia kupić nowa część i zamontować drugą. Gorzej jest jeśli coś trzeba wymieniać i lutować na płycie głównej( np. grafikę albo chipset) i w takiej sytuacji polecam Adama na przeciw Ratusza. Dlatego pytałem się olkidolki co się dzieje z laptopem ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis laptopów w Łomży

Z tego co widzę to oferta promocyjna jest na wymianę podzespołów a co robią to trzeba zadzwonić i zapytac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis laptopów w Łomży

Mam kolegę w jednym z takich serwisów i nawet jak biorą taką płytę do naprawy to ja wysyłają gdzie indziej. Każdy zarabia i jeszcze koszty wysyłki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis laptopów w Łomży

DABEL28 napisał(a):

> Mam kolegę w jednym z takich serwisów i nawet jak biorą
> taką płytę do naprawy to ja wysyłają gdzie indziej. Każdy
> zarabia i jeszcze koszty wysyłki.

Sam sobie zaprzeczasz w jednym poście piszesz co innego natomiast w tym co innego. Wiec ten pan ADAM sam naprawia i lutuje czy wysyła do naprawy bo jeśli wysyła to znaczy że to żadna filozofia wysłać do naprawy lub kupić nową część koszta prawdo podobnie będą zbliżone hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis laptopów w Łomży

lomo trochę zle mnie zrozumiałeś.Napisałem że mam kolegę w serwisie a pan Adama znam tylko tyle o ile bo robił dla mnie dużo takich rzeczy . Koszty u innych właśnie będą podobne do ceny nowej bo jak każdy pośrednik zarobi to nie ma się co dziwić. Adam zna się na rzeczy i robi to sam. Daje gwarancje i u niego będzie zapewne najtaniej. Chyba już wszystko wyjaśniłem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis laptopów w Łomży

Naprawa laptopa polegająca na poprawieniu lutowania jakiegoś procesora, a nawet ponownym jego wlutowaniu specjalnym zestawem lutowniczym, jest nieskuteczna, albowiem, jeśli wada jest wynikiem przegrzania, to pod procesorem utlenieniu ulegają ścieżki/punkty lutownicze co sprawia, że już nie będą możliwe w 100% pewne połączenia. Wiedzą o tym ci, którzy takie naprawy zlecali i po jakimś, niedługim, czasie niedomagania wróciły, a o solidnym obciążeniu sprzętu już mowy być nie może. Dotyczy to głównie procesorów kart graficznych. Podejmowanie takich napraw jest tylko wówczas celowe jeśli scalak jest uszkodzony, a nie "wylutowany" z przegrzania. Generalnie w laptopach naprawy dotyczą najczęściej przysłowiowych "dupereli", jakieś gniazdko, złącze, taśma..., czy wymiana dysku lub napędu, o usuwaniu błędów w oprogramowaniu nawet nie wspomnę.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis laptopów w Łomży

Heh, ja to mam dziurawe ręce i kilka razy mi różne rzeczy lecą na ziemię...ostatnio się tak zdarzyło z tabletem i się szybka zbiła. Wymienili mi to w serwisie Arvika (www.arvika.pl). Kumpel mi ich polecił, bo sam do nich zawsze z takimi awariami jeździ. Szybko, profesjonalnie i niedrogo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis laptopów w Łomży

A na terenie Krakowa znacie jakieś dobre pogotowie komputerowe? Właśnie zalałam laptopa i nie wiem co robić. A mam tam ważne dane, które są mi potrzebne do pracy... Pomożecie??? Może mi polecicie jakiś sprawdzony serwis?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org