czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
moskitiery

gdzie kupie moskitiery do okien i dzwi w lomzy i jaka cena ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: moskitiery

naj taniej za abc firma janex czy jantex

wrrrr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: moskitiery

carpexim -za moskitiery na 4 małe okna w zeszłym roku chyba ok. 200 zł lub trochę drożej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: moskitiery

jantex chyba



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: moskitiery

W farbexie widziałem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: moskitiery

podajcie adresy tych firm:))

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: moskitiery

Porządna moskitiera to kilka dyszek - taka z systemem demontażu, np. na rzepy. I taka moskitiera powinna bez większych problemów przetrwać wiele sezonów minimum kilka - u nas 3 sezon ta sama i wszystko jest ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: moskitiery

Tak, ale nie ma co oszczędzać, trzeba porządną kupić

http://pozyczkomacik.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: moskitiery

Ło matko, tak koniecznie na to pożyczka potrzebna hehe... zwracajcie również uwagę na kolory - najczęściej są białe i czarne. Jedne i drugie mają plusy i minusy, ale moim zdaniem korzystniejszym rozwiązaniem z tych dwóch są czarne - nie widać na nich plam, białe wyglądają bardziej jak firanki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: moskitiery


Ja mam u siebie na plasikowych oknach zainstalowane moskitiery - mocowanie - taśma z jednej strony klejąca a z drugiej rzep. Do tego rzepa przyczepia się moskitierę. Dobry pomysł z takim mocowaniem, bo bez problemu ściąga się siatkę i pierze ją.
Osobiście kupowałam moskitiery na allegro (ceny nie były zastraszające - ok 12zł za jedną o wymiarach 180x180, w komplecie z rzepem). Do wyboru był biały i czarny kolor siatki.






halinów geodeta
biuro księgowe piaseczno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: moskitiery

Niby w temacie a na dole ..... pozycjonowanie ...... kolejna nędza zarobkująca na forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: moskitiery

No niestety :(
Nasze są na rzepy, ale porządne - Tesy, w tv ich pokazywali. Przede wszystkim są trwałe, nie na jeden sezon, skuteczne, nie niszczą ich warunki atmosferyczne. Moja koleżanka np. nie zdejmuje ich na zimę, ale to już chyba lekka przesada.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: moskitiery

Jak są instalowane balkonowe moskitiery i czy nie ma z nimi problemów? Bo na balkon się przecież co trochę wychodzi, zgadza się?
Nie są uszkodzone po kilku tygodniach korzystania? Coś takiego łatwo ściągnąć, tym bardziej przy dzieciach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: moskitiery

Na ulicy krótkiej jest sklep z moskitierami. Właściciel jest budowlańcem tylko od 30 lat i sam wykonuje montaż moskitierów. Prawdziwy profesjonalizm.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: moskitiery

zamawiałem 6 lat temu w Carpexim okienne i drzwiowe na balkon i jak na razie z żadną nic się nie dzieje. Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: moskitiery

Na Bema dobre robią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: moskitiery

Beatka - u nas to takie trzy wiszące moskitiery, zainstalowane na rzepy - na tasmuj.pl je masz. Ale też przeglądaj, bo można kupić takie ramy na których umieszcza się moskitierę, wiele zależy od tego czy macie na coś takiego faktycznie odpowiednie warunki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: moskitiery

A to jest skuteczne? Owady się nie przedostają? Bo wtedy nie jest już tak, że masz idealnie wszystko zamknięte - na dole musisz mieć jakąś wolną przestrzeń, zgadza się?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: moskitiery

kempa szmato spadaj z tego forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: moskitiery

Masz wolną przestrzeń, ale muchy to raczej wysoko, co nie? Poza tym - ile masz tej wolnej przestrzeni? Tyle co nic. Okna zabezpieczone, większość drzwi balkonowych również, więc teoretycznie problem rozwiązany. U nas pojawiają się muchy, ale to jakaś jedna na kilka dni, tak jest spokój.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: moskitiery

Moskitiery w sumie fajny pomysł, może sam sobie zorganizuję do domu. Dzięki za podpowiedzi!

__________________________________
chwilówki online - chwilowki-online365.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: moskitiery

Moskitiera to rewelacyjne rozwiązanie!! Ja jakoś nie mogłem się do niej przekonać, ale w końcu po jakimś czasie kupiłem ją i zamontowałem na oknach. A trochę tego jest - cztery okna na wysokość prawie całego mieszkania. Teraz w końcu mogę wieczorem otworzyć balkon i okna i mieć pewność, że w mieszkaniu nie znajdzie się żaden nieproszony gość. Póki co jest to moim zdaniem całkiem skuteczne i niedrogie rozwiązanie. I co też ważne nie jest tak bardzo widoczna, bo ta siateczka jest dość drobna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: moskitiery

ja w zeszłym roku założyłam taśme klejącą z rzepem i wszystkie odkleiły się. W tym roku na taśme dwustronną zamontowałam i działa. Paskudnie wygląda jak się okno otworzy ale przynajmniej mi muchy nie wlatują

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: moskitiery

A ja nie miałem problemu z tymi rzepami, a moskitiery wiszą już kilka lat przez cały rok. Przetrwały i mroźne zimy i upalne lata. Jedynie co to czasami od silnego wiatru się odklejają, ale bez większej szkody. Ale chyba wszystko zależy od rodzaju kleju na tej taśmie i od tego jak bardzo narażona jest na deszcz, kurz itp. Ja mam osłonięte okna, więc może dlatego nie mam takich komplikacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: moskitiery

Roletex ma ciekawe moskitiery. Warto do nich zajrzeć. Mają dobre ceny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: moskitiery

Powieś folie budowlaną , taniej i ten sam efekt .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: moskitiery

Folia budowlana...to się uśmiałam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: moskitiery

Dobrym rozwiązaniem są moskitiery ramkowe, są łatwe w montażu, wygodne i trwałe w przeciwieństwie do moskitier na rzepy. Jak ktoś z Was byłby zainteresowany zakupem, zobaczcie sobie takie http://www.wystroj-okien.pl/Moskitiery-Menu oni wykonują je na zamówienie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: moskitiery

Według mnie najlepsze moskitiery na balkon czy do okien robi firma tesa do tego ich jakość jest na strasznie wysokim poziomie, łatwy montaż, estetyczny wygląd i co najważniejsze skuteczność. A i cena przystępna. Według mnie to są najlepsze moskitiery na rynku i nie warto szukać innych rozwiązań.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: moskitiery

W tych letnich miesiącach to rzeczywiście bardzo przydatne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: moskitiery

Też myślę o założeniu w tym roku moskitier, znalazłam nawet ciekawy artykuł na ich temat http://cowidze.pl/moskitiery-na-okna-i-drzwi-jak-dopasowac i widzę, że jest coraz więcej możliwości montażu. Kiedyś zakładanie moskitier do okien było bardzo czasochłonnym zajęciem, trzeba było samodzielnie zrobić ramy, ewentualnie przypinać pineskami do drewnianych ram okiennych, ale zostawały potem dziurki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: moskitiery

Polecę Masters dobra firma znam ich od dawna. Jeszcze pamiętam że moi rodzice swoje pierwsze żaluzje aluminiowe to kupowali u nich. Ja zamawiałam z kolei moskitiery od nich i też rolety zewnętrzne. Te rolety to głównie opuszczam jak gdzieś wyjeżdżamy tak żeby ewentualnego złodzieja nie kusiło, żeby nam się do domu włamywać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: moskitiery

2 lata temu u mnie zakładane były moskitiery grodzisk mazowiecki i do tej pory komary w sypialni to mit :D Okno otwarte do wywietrzenia pokoju i żadnych komarów. Trochę bardziej uważam przy drzwiach (pilnuje żeby były zamknięte) bo różnie bywa.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: moskitiery

Nic dziwnego,ze tak wiele osob montuje sobie moskitiery. Ten zwiewny, siateczkowy materiał można zawiesić praktycznie wszędzie, dzięki temu zyskujemy spokój od gryzących i brzęczących współlokatorów. Sama nie znosze komarów. Lato uwielbiam ale komary czasami potrafią skutecznie utrudnić wieczory...

Jesli zastanawiacie się nad dobrą firmą to polecam ich:
http://medea.net.pl/moskitiery.php

Montowali mi moskitiery w domu i osobiscie jestem bardzo zadowolona z ich pracy. Moskitera skutecznie zasłania mieszkanie przed robakami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: moskitiery

Kasja trollu daj sobie te bieda firemki. Nikt i tak nie będzie od nich kupował.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: moskitiery

marek_19944 napisał(a):

> gdzie kupie moskitiery do okien i dzwi w lomzy i jaka cena ?



Tutaj polecam zajrzeć - mają moskitiery https://krakow-rolety.com/nasze-realizacje/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: moskitiery

Jednak porządna moskitiera to jest podstawa. Najlepiej jest jednak zdecydować się na https://e-markizy.pl/moskitiery/ . Tutaj oferta jest bardzo korzystna, więc bez problemu znajdziecie coś dla siebie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: moskitiery

No to się z koleżanką zgadzam. Kiedyś kupowałem w pobliskim sklepie moskiiery takie w rolce i szybko się podarły. Obecne mam ramkowe moskitiery na wymiar warszawa, ale zamawiane przez internet ze sklepu Lestore : http://lestore.pl/sklep/moskitiery-okienne

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org