czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zaginął kot

W dniu wczorajszym, tj 11.04.2019 r. od godz. 18:00 w okolicach ul. Kwiatowej zaginął czarny koteł. Kot ma niecałe 2 lata, zwie się Mormon reaguje na imię i gwizdanie. Zwierzak wykastrowany, pierwszy raz nie wrócił na noc do domu, nigdy za daleko się nie oddalał. Lubi przebywać w piwnicach oraz wsiadać do otwartych samochodów. W przypadku napotkania proszę o informację. Zdjęcie kota w linku. Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął kot

Na tej ulicy otruto mi 6 kotów w ciągu 18 lat. Mam nadzieję, że nie spotkało to Twojego kota. Poszukaj pod płotami i koło śmietników. Kiedy kot choruje to szuka jakiegoś kąta. Nie czekaj. Im dłużej tym mniejsze szanse na odnalezienie. Rozwieś ogłoszenia na ulicy i na ulicach sąsiednich. Wklej zdjęcie. Podaj telefon. Bardzo Ci współczuję. Napisz tu kiedy go znajdziesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął kot

Cytat:

Zwierzak wykastrowany, pierwszy raz nie wrócił na noc do domu


W tym wieku kot rozpoczyna życie seksualne. Pewnie rzuci się pod koła samochodu z rozpaczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął kot

Podobny kotek leży zabity (niestety) przy Sikorskiego, za Kwiatową, jadąc od Legionów. Przykro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął kot

Proszę podać nr.tel.do kontaktu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął kot

Miał biały krawat?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął kot

Miał biały krawat i obrożę?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął kot

Czy to Twój kot ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął kot

Witam, nr do kontaktu to 508925642. Kot był cały czarny, o potrąconym kocie na Sikorskiego dowiedziałam się w sobotę wieczorem, chodziłam tam i okazało się że to nie nasz koteł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org