czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Robta co chceta

Prawdziwy filantrop jest zawsze anonimowy; filantrop znany – nigdy nie bywa bezinteresowny.

To jedno proste zdanie dla ludzi myslacych jest wystarczające. Czy w tym roku tez nie uruchomicie szarych komorek?

https://www.salon24.pl/u/julian-olech/924909,walesa-gral-w-totka-owsiak-nie-musi



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Robta co chceta

marecki, wszawa mendo - nie chcesz, nie dawaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Robta co chceta

Ja już wrzuciłem do Owsiakowej puszki, a mareckiemu do widzenia ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Robta co chceta

Ja nie wrzuciłem ...ale nie wyzywam od insektów tych którzy myślą inaczej a ponoć
tolerancja przypisana jest tym co owsikowi dają ...widać po wpisach ,że to kit i
jeszcze jedno oszustwo tych pseudo- tolerancyjnych ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Robta co chceta

nie wrzuciłeś?, a kogo to ... interesi?

...ale zapewne zdarzyło się wcześniej wrzucić, co łgarzu :) dopóki kur... katabasy i pisdzia trzoda nie ruszyła z kampanią skurwienia przeciw innym ludziom, dopóki cię nie uPiSdzili z rozumku, wróć pamięcią jak miałeś jeszcze odrobinę normalności. Pajace, dzieci propagandy kretynów.

---

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Robta co chceta

Hę piszesz łgarzu ?,że wcześniej się zdarzało ? ,że skurwieni ? przemilczę to ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Robta co chceta

marecki i robimy co chcemy,chcemy wrzucamy,bądź pomagamy w inny sposób.A co ty dobrego zrobiłeś w swoim życiu dla innych,że krytykujesz tych którzy chcą pomagać.
Siedzisz pewnie całymi dniami przed monitorem,szukasz teorii spiskowych i walisz gruchę,bo z takim rozumowaniem raczej żadna kobitka z tobą by nie wyrobiła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Robta co chceta

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Robta co chceta

A jaki ja mam dowód że moje akurat se Owssiak nie weźmie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Robta co chceta

Tak się nim wszyscy zachwycają..... To my Polacy kupiliśmy nowe sprzęty do szpitali a on przy naszej hojności przy okazji się wzbogacił, brawo!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Robta co chceta

I po takim hejcie nienawiści później taki sytuacje jak w Gdańsku.

Nienawiść do Polaków uprawiana przez PiS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Robta co chceta

Normalny22 jakiej nienawiści, taka prawda, a nienawiść sieje opozycja nawołując do rękoczynów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Robta co chceta

Kropka Owsiak ma tyle że na twoje grosze sie nie połaszczy. Hahahaha
Jurek trzymaj tak dalej ,masa osób jest za Tobą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Robta co chceta

No i sam sobie odpowiedziałeś na wszystko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Robta co chceta

To nie ja odpowiedziałem sobie tylko ludzie takiego pokroju jak ty dopisują wszedzie plotki i pomówienia.Owsiak,Ewa Błaszczyk,Kulczykowie i wielu innych potrafi pomagać pomimo tego że mają z czego zyć.Ale ciemnogrodowi nigdy nie dogodzi i wszedzie będą węszyć że ktoś coś kręci,ale sami palcem nie ruszą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Robta co chceta

Owsiak to że prowadzi WOŚP,to nie znaczy że nie zarabia w inny sposób na życie,może pracować na etacie w jakiejś firmie,prowadzić własną działalność.Ale większość widzi tylko te MILIONY,które zbiera.Podłość i tyle w temacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Robta co chceta

no i Owsiak zrezygnował ,
ciekawe jaki powód do krytykowania WOŚP za rok znajdzie ta menda Autor: Kropka1 ?
wtedy też grosza nie rzuci ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Robta co chceta

No speech i nie wiem co mam teraz napisać.Nic dodać nic ująć.
Ale mendy i tak zawsze coś negatywnego wymyślą jak nie na WOŚP to innym dobroczyńcom się dostanie.
Niestety taki zjeb....any Naród.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org