czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Bogate miasto Łomża

Wczoraj przeczytałem informację , że występy tylko dwóch \"gwiazd\" w noc sylwestrową na rynku w Łomży kosztowały miasto (mieszkańców) blisko 70.000zł. Dziś już tej informacji nie mogę odnaleźć (chyba była zamieszczona na portalu mylomza)? Jestem niemile zaskoczony, że miasto pomimo sporego długu publicznego stać na takie \"wątpliwe\" jakościowo przeznaczenie pieniędzy podatników. Jakoś przykro się robi od razu z początkiem Nowego Roku .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bogate miasto Łomża

Miasta to oznacza niczyja kasa. Gdyby wykladal ze swoich to by dwa razy pomyslal.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bogate miasto Łomża

Nie było z czego wybierać. Żeby wygrała Muzyk to miałbyś procesje albo msze św :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bogate miasto Łomża

Sylwester z góralem i disco polo
https://4lomza.pl/index.php?wiad=51049

\" Później scenę ma opanować Czadoman. Ten artysta znany jest przede wszystkim z przeboju „Ruda tańczy jak szalona”. W Łomży ma śpiewać do 1. w nocy i za ten występ dostanie 37 tysięcy złotych. Future Folk w sylwestrową noc w Łomży jeszcze więcej - 39 tys. 360 zł.\"

... prawie 80 tys.zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bogate miasto Łomża

Najlepiej nie robić nic bo wszystko kosztuje...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bogate miasto Łomża

Czy mieszkańcom Łomży coś kiedyś będzie pasowało? Jest sylwester miejski źle , kiedyś nie było sylwestra przez parę lat też źle. Niestety nic za darmo niema. Gwiazdy może nie były jakieś super, ale cos się działo. Trzeba było iść na wybory i głosować na pana redaktora 4lomza, który w każdym artykule krytykuję pracę obecnego prezydenta tylko dlatego, że nie wygrał. Wszyscy narzekają na Łomżę to po co tu wszyscy siedzicie i kupujecie kolejne mieszkania? Ktoś was trzyma na siłę ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bogate miasto Łomża

Nie ma co kwestionować ROBIĆ, NIE ROBIĆ ale dlaczego z odpadów i popłuczyn??? rozumiem że miasto nie za bogate ale...dlaczego się ośmieszać i brać gwiazdora górala z IV ligi okręgówki, może wystarczyłaby pozostała reszta bez Bułecki czerstwej.

...trudno też nie być złośliwym ale jaki elektorat i parafianie takie miasto i takie gwiazdy sylwestrowe. Pan Góral Cipecka godnie reprezentował myśl przewodnią ratusza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org