czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Weterynarz z Łomży - Andrze R. bestialsko zabite zwierzaki - w wyborczej

http://bialystok.wyborcza.pl/bialystok/7,35241,24285370,bestialsko-zabite-zwierzaki-z-udzialem-weterynarza-mysliwego.html#s=BoxLoCpImg3
który gabinet omijać?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Weterynarz z Łomży - Andrze R. bestialsko zabite zwierzaki - w wyborczej

co to za andrzej r. ? gdzie ma praktykę? Żeby omijać takich asów szerokim łukiem

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Weterynarz z Łomży - Andrze R. bestialsko zabite zwierzaki - w wyborczej

Myslalem, ze juz wszyscy to wiedza. W Lomzy jest tylko jeden taki wet

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Weterynarz z Łomży - Andrze R. bestialsko zabite zwierzaki - w wyborczej

nie nie weterynarz tylko kanalia,zaden prawdziwy lekarz nie postepuje w tak bestialski sposów ze zwierzeciem,dostana pare latek i brak wykonywania zawodu to sie moze naucza ciule a odnosnie weterynarzy z Łomży to bym tu wymienił jednego który zostawił mnie kiedys z psem z otwarta paskudna rana,rozłozył raczki dał zastrzyk i mówił zebym sam psinie ta rane wyczyscił (chodziło o gronkowca)dobrze ze mam w rodzinie weterynarza z powołania który pomaga zwierzętam i pomógł mi to ogarnac a dla tego pana PSEUDO LAKARZA Z ŁOMZY POWINIENEM BARDZO DZIEKUJE NIGDY WIECEJ,ZMIEN ZAWÓD!!!!!!!!!!!!

Żyj tak,aby pod koniec życia móc powiedzieć: ku*wa fajnie było!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Weterynarz z Łomży - Andrze R. bestialsko zabite zwierzaki - w wyborczej

chyba gabinet na mazowieckiej ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Weterynarz z Łomży - Andrze R. bestialsko zabite zwierzaki - w wyborczej

Mnie leczył psa i zachował się bardzo dobrze nie zdarł i nie oszukał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Weterynarz z Łomży - Andrze R. bestialsko zabite zwierzaki - w wyborczej

widać ma wprawę, pewnie pierwszy raz tego nie robi prezes towarzystwa łowieckiego, w tygodniu leczy w weekendy morduje sarenki i inne zwierzątka



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Weterynarz z Łomży - Andrze R. bestialsko zabite zwierzaki - w wyborczej

A ja byłam kiedyś tam, jeden jedyny raz i nigdy więcej po tym jak się zachował nie zajrzałam.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Weterynarz z Łomży - Andrze R. bestialsko zabite zwierzaki - w wyborczej

To chyba mowa o tym z ul.mazowieckiej Rodzinna praktyka ,pewnie wszyscy tacy sami .Jeśli to prawda to świnia z niego straszna i do tego morderca ,miejmy nadzieję że padnie im ten gabinet a sami skończą w piekle...Trzeba omijać takich z daleka.Nagłośnienie sprawy tylko pomoże.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Weterynarz z Łomży - Andrze R. bestialsko zabite zwierzaki - w wyborczej

Owy weterynarz ma gabinet na ul. Mazowieckiej w Łomży!!!!!!!pozbawienie wykonywania zawodu to zbyt mała kara !!!!Wszyscy trzej powinni ponieść kary kolega pana weterynarza i koleś z gminy.Teraz wiadomo jak gmina pozbywa sie bezdomnych psów.ciekawe czy tp byl jedyny przypadek z rąk tych zwyrodnialcow !!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Weterynarz z Łomży - Andrze R. bestialsko zabite zwierzaki - w wyborczej

Jedwabne i wszystko jasne

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Weterynarz z Łomży - Andrze R. bestialsko zabite zwierzaki - w wyborczej

Każdy myśliwy ma nierówno pod sufitem. Co jest z tymi ludźmi nie tak, skoro sprawia im frajdę strzelanie do zwierząt, a potem chwalenie się tym wszem i wobec? Takie hobby jak \"myśliwy\" powinno być uznane za jednostkę chorobową, podlegającą leczeniu przez wykwalifikowany personel psychiatryczny. Jednak to, co zrobił pan \"weterynarz\" z Mazowieckiej... Brak słów. Człowiek, który z racji wykonywanego zawodu powinien mieć mnóstwo empatii i wrażliwości, okazał się psycholem. Wróć - ktoś taki nie jest człowiekiem, jest bestią w ludzkiej skórze. Jego dwóch kolesi też. Mam nadzieję, że dostanie dożywotni zakaz wykonywania zawodu, a jego gabinet zostanie zamknięty. Na zawsze. Jeśli jednak sąd zadecyduje inaczej, to nikt przy zdrowych zmysłach, kto wie, co zrobił ten \"weterynarz\" i kto ma zwierzaka i do tej pory leczył go u pana R., nigdy więcej do jego lecznicy nie zajrzy. A jeśli pójdzie to odsiedzieć, to życzę mu, żeby trafił do celi z wielbicielami zwierząt... Tacy też trafiają za kratki...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Weterynarz z Łomży - Andrze R. bestialsko zabite zwierzaki - w wyborczej

Dlaczego moje posty są likwidowane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Weterynarz z Łomży - Andrze R. bestialsko zabite zwierzaki - w wyborczej

Wszystkich myśliwych pozbawić broni, oni strzelają do wszystkich zwierząt wolno żyjących. Piszę bo wiem dokładnie , że tak robią. Pora zrobić z tym porządek. Takie odstrzały powinni robić zawodowi leśnicy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Weterynarz z Łomży - Andrze R. bestialsko zabite zwierzaki - w wyborczej

Nie tak dawno na forum był poruszany temat dotyczący zabijania kotów przez podawanie jedzenia z trucizną na szczury. Dotyczy to czerwonego ryja z Kasztelańskiej 1. To nie jest odosobniony przypadek , bo ten czerwony ryj też należy do grona wielmożnych myśliwych. I tutaj ktoś dokładnie napisał, że te grono ludzi powinni leczyć sie u psychiatry. Takie zabijanie sprawia im wielką przyjemność. Dlatego uważam za bezcelowe wydawanie broni ludziom nie związanych z leśnictwem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Weterynarz z Łomży - Andrze R. bestialsko zabite zwierzaki - w wyborczej

jaki normalny człowiek zabija słabszych dla przyjemności?myśliwi to słabi ludzie którzy tylko w taki sposób mogą się dowartościować.To musi być coś z psychiką nie tak...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Weterynarz z Łomży - Andrze R. bestialsko zabite zwierzaki - w wyborczej


Kilka lat temu ten weterynarz miał prywatna rodzinna lecznice na Nowogrodzkiej przy Weterynarii. Leczylem u niego psy. Jak sie dowiedzialem, ze on jest myśliwym ( o zgrozo dyrektor jakiegoś kola lowieckiego z Lomzy ) to wiecej tam juz nie zajrzalem. Tym bardziej omijałem i do dzis omijam sklep i lecznice na Mazowieckiej.

Re syyx faktycznie ten okrutnik z ul. KASZTELAŃSKIEJ 1 to też myśliwy, dziadek z wielkim brzuchem. Z tego co wiem to nikt go tam nie lubi ( tak ludzie pisali tu na tym forum ). Ludzie wiedza, ze truł i zabijał koty, zakładał myśliwskie sidła od wielu lat. Tylko nikt nie moze tej bestii złapac na gorąco. Mamy nadzieje, ze ten myśliwy tez stanie niedługo przed wymiarem sprawiedliwosci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org