czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kogo rajcują SKOKI NARCIARSKIE ?

... toż to niszowy sport dla niewielkiej grupy zawodników, wywodzących się i mieszkających o tzw. rzut beretem od nielicznych, kilku skoczni narciarskich w Polsce . Potencjalny target zawodników ogranicza się do \"niziołków\" , którzy ważą po ok. 50kg. a i to tylko po deszczu, jak zmokną :)
Ilu zawodników w skali kraju uprawia ten sport ?
Jaka jest selekcja i z czego wybierać ?

... no, ale Polska jest rządna sukcesów i cieszy nawet to.
Naród rozdmuchał sukcesy, ma swoich idoli, a ten sport jest w gruncie rzeczy niszowy. Raptem kilka krajów na świecie : Skandynawia, kraje alpejskie i Japonia, no może jeszcze i Korea .

ps:
nie neguję sukcesów polskich skoczków,
ale śmieszy mnie robienie z ich kariery bohaterów narodowych.
Cała ta \"małyszomania\" , jak i teraz \"żyłomania\" czy \" stochomania \" :)))

Sorrki, nie mogłem się sprawdzić w tej dziedzinie, ( raz , że wagowo nie to ) ale kto wie, gdybym miał skocznię pod domem ? :)))

Cała ta \"skokownia\" to lipa ! Raptem rywalizuje pomiędzy sobą kilkadziesiat osób z Podhala .
Jak do tego się mają tysiące osób w kraju uprawiające czynnie lekkoatletykę , lub inne dyscypliny sportu ?


... ba , nawet i biathlon

Tam gdzie jest większa konkurencja i dyscyplina bardziej popularna na świecie - jakoś Polska , nie odnosi spektakularnych sukcesów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kogo rajcują SKOKI NARCIARSKIE ?

Przynajmniej w skokach mamy nagrody a piąta drużyna świata w piłce nożnej dała dupy

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kogo rajcują SKOKI NARCIARSKIE ?

... zobaczcie ile w kraju jest całorocznych lodowisk, gdzie można trenować,
a i jakie są \"sukcesy\" polskich zawodników : czy to łyżwiarstwo sportowe czy i też figurowe ?

... a i troszku więcej, ale np. zawodowo tenis ziemny czy też golf ?


... ile osób to trenuje ? ( czytaj, ma takie możliwości )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kogo rajcują SKOKI NARCIARSKIE ?

a to sport jest? jeśli tak to czysto telewizyjny ..


a tak powszechny w świecie że wszystkich trenujących powiedzmy na tzw. seniorskim poziomie pewnie w 2 autobusach szłoby zmieścić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kogo rajcują SKOKI NARCIARSKIE ?

wypierdalaj pajacu... raptem pajac z podlaskiego a jakże ***** wszystko wiedzący...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kogo rajcują SKOKI NARCIARSKIE ?

prymitywie Autor: BLM ,
krowy już wydoiłeś i tylko tyle parobku masz do powiedzenia w ww temacie ?
ps:
nie obrażając nikogo,
ale ty potomku roztrząsaczy gnoju , tylko utwierdzasz ludzi, że cham ze wsi wyjdzie, ale wieś z chama i prostaka nigdy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kogo rajcują SKOKI NARCIARSKIE ?

utwierdzam ludzi w tym przekonaniu... zwłaszcza dresów i debili co po swoim psie posprzątać nie potrafią... rzeczy trzeba nazywać po imieniu dlatego wypierdalaj pajacu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kogo rajcują SKOKI NARCIARSKIE ?

sam napisałeś, że wagowo jesteś nie ten czyli siedzisz świnio przed kompem i walisz posta za postem a ja prostak i wieśniak pisze jak jest czyli wypierdalaj pajacu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kogo rajcują SKOKI NARCIARSKIE ?

... a jakbym ci wsiowy pastuchu napisał , że mam - 50 siąt, to tego 198cm wzrostu i tylko 98kg . wagi a zaproponował jakiś sparing, w stylu \"wolna americana\" , to wtedy też będziesz taki mundry ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kogo rajcują SKOKI NARCIARSKIE ?

no jakbyś napisał to pewnie bym się przestraszył... ale ****** możesz pajacyku... jak widać po piśmie już dobre pół litra przez ciebie przemawia... i tak pewno dzień w dzień stąd tyle postów...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kogo rajcują SKOKI NARCIARSKIE ?

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kogo rajcują SKOKI NARCIARSKIE ?

...to fakt, Speech to postrach całego forum 4lomza , wystraszył już tu wszystkich hahahaha.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kogo rajcują SKOKI NARCIARSKIE ?

speech czy ty myślisz że ktoś cię czyta? Szkoda czasu i prądu na śmieciarza forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kogo rajcują SKOKI NARCIARSKIE ?

Masakra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kogo rajcują SKOKI NARCIARSKIE ?

Ja przyznam, że jestem dużym fanem skoków narciarskich i jak nie ma sezonu to lubię sobie z synem pograć w grę Ski Jumps, gdzie można wcielić się w rolę zawodnika i jednocześnie trenować oraz rywalizować z innymi o jak najlepsze pozycje. Jak będziecie chcieli zobaczyć jak to wygląda to możecie zajrzeć na portalmmo.pl/film/ski-jumps-symulator-skokow-narciarskich-recenzja-video-full-hd,1321.html gdzie są również recenzje i video :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kogo rajcują SKOKI NARCIARSKIE ?

Kto sie juz nie moze doczekac nowego sezonu skokow? WISŁA zaraz na start:) Nasi w formie:) ja już się gotuje sobie nawet odpaliłem managera skokow narciarskich Ski Jumps co by juz poczuc ta atmosfere skokow w tym sezonie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kogo rajcują SKOKI NARCIARSKIE ?

tych co skaczą i ich rodziny

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org