czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Elektryk samochodowy

Witam szukam dobrego elektryka samochodowego w Łomży Kogo polecacie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elektryk samochodowy

Zenon Wiśniewski na Al. Legionów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elektryk samochodowy

Na Sosnowej 37 w Łomży jest elektromechanik samochodowy, który kilka razy naprawił mi drobne usterki w aucie. Przede wszystkim wykonuje to w rozsądnych cenach.
Z tego co słyszałem to również dobry elektromechanik ma zakład w Starej Łomży przy ul. Akacjowej.

---
http://www.geodezjalomza.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elektryk samochodowy

Jako elektryk Śląsk https://www.elektrykslask.pl/ oferuję także usługi z zakresu instalacji oświetleniowych. Współpracuję z klientami indywidualnymi, jak i firmami, aby zapewnić im odpowiednio dobrane i efektywne rozwiązania oświetleniowe.

Jeśli planujesz modernizację oświetlenia w swoim domu, biurze czy innym obiekcie, mogę doradzić Ci w wyborze odpowiednich typów oświetlenia oraz dokonać fachowego montażu. Współpracuję z renomowanymi producentami oświetlenia, co pozwala mi zapewnić wysoką jakość i trwałość zastosowanych rozwiązań.

Ważne jest, aby oświetlenie w pomieszczeniach było dobrze zaprojektowane i dopasowane do ich funkcji. Jako elektryk Śląsk, biorę pod uwagę zarówno aspekty estetyczne, jak i praktyczne. Zapewniam optymalne rozmieszczenie punktów świetlnych, tak aby zapewnić odpowiednie natężenie światła w każdej części pomieszczenia.

Jeśli zależy Ci na oszczędności energii, mogę zająć się instalacją energooszczędnych oświetleń LED. Dzięki nim będziesz mógł obniżyć zużycie energii i tym samym zmniejszyć swoje rachunki. Oferuję szeroki wybór różnych rodzajów oświetleń LED, które zapewniają wysoką jakość światła i długą żywotność.

Dodatkowo, jako elektryk Śląsk, mogę pomóc w instalacji oświetlenia zewnętrznego, takiego jak oświetlenie ogrodowe, podjazdowe czy dekoracyjne. Dzięki temu Twój dom lub ogród będą atrakcyjnie podświetlone, co nie tylko zwiększy ich walory estetyczne, ale również zapewni większe bezpieczeństwo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org