czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Satanizm

Hej. Patrząc na rodzinę, znajomych i innych ludzi obserwuje to, że wiekszość z nich prowadzi nieszcześliwe życie lub życie pozbawione duchowosci, goniąc cały czas tylko za materialnym sukcesem i bytem. Współczesne popularne religie, sprawiają też, że duchowość nie istnieje, nawet dla tych, którzy jej szukają.

Dlatego chciałem się podzielić pewnymi ciekawymi żródłami, które znalazłem. Mi osobiście medytacja daje (po regularnym wysiłku i praktyce) uczucie mega błogości i spokoju. Błogości przypominającej prawdziwy haj i błogostan. Jeżeli ktoś z was wierzy w afirmacje/wizualizacje, to wtedy to staję sie też znacznie silniejsze, jako iż funkcjonjemy na znacznie wyższym poziomie bioelektryczności.

Oto żródełka o których mówiłem
1. Satanizm-duchowy.pl - ten system wierzeń poznałem w anglojęzycznym internecie i rozwiało mi to wszelkie wątpliwości na temat tego, co powszechnie uważa się o satanizmie. I nie jest to taka nuda jak satanizm laveyański, który przypomina religie dla zbuntowanych nastolatków.

2. Hermetyzm. Poznałem hermetyzm z książki \"Wprowadzenie do hermetyzmu\" Franza Brandona. Świetny system wierzeń oparty na wzrośćie, rozwoju i potężnych medytacjach. Hemetyzm odnosi się też do Boga mądrości Hermesa.

3. Kabała (kaballah). To akurat jest czyste zło, ale jest to też bardzo ciekawy system wierzeń, którym warto się zaciekawić.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Satanizm



Wizerunek Pana Jezusa pochodzi ze zdjęcia zrobionego przez włoskiego stygmatyka,
brata Elię Cataldo ze wspólnoty Apostołów Bożych (Apostoli di Dio) w Calvo,
w Umbrii. Fotografia powstała, gdy psychiatryczna komisja lekarska
badała brata Elię. Zdjęcie pustej ściany w tym kościele miało
być odpowiedzią brata Elii na pytanie czyj słyszy głos.

...
W tym celu Komisja zakupiła w tym celu dla niego aparat
z kliszą na 12 zdjęć. Na zdjęciach towarzyszących wydarzeniu
fotoreporterów oraz jedenastu zdjęciach br. Elii wyszła jedynie biała ściana.


Człowiek wciąż jest narażony
- na postępackie androny
- na “marności światowe”
- i “szatańskie najazdy”

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org