czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
praca

Witam może wiecie gdzie potrzebują do pracy .
Pracowałem jako kierowca magazynier i mam uprawnienia na wózek widłowy .
Ja pomoc bardzo dziękuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

hmm Center Mebel w Łomży często szuka, Forte w Ostrowi na wózek, warto na browar Łomża złożyć na wózki (często szukają), TmT szuka też magazyniera bardzo często. Ale z kasą raczej szału tam nie ma :).

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

Forte dowozi z Łomży

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

Wystarczy wejść na tym portalu w ogłoszenia PRACA i jest tego trochę:

Praca dla osoby z uprawnieniami na wózki widłowe. Praca od 8-16/ pon-pt. Więcej info tel. tylko 9-14/ pon-pt.
telefon: 664476486
ogłoszenie dodane 2017-10-23

a PEPEES to już od sierpnia szuka ludzi do pracy

Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego \"PEPEES\" S.A. zatrudni pracowników produkcyjnych na okres kampanii ziemniaczanej. Umowa o pracę na czas określony.
telefon: 862155817 e-mail: sprzestrzelska@pepees.pl
ogłoszenie dodane 2017-10-23

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

Zapraszamy do pracy w Eko Park przy ul. Poznańska 103.
Poszukujemy:
-przedstawiciela/ki d.s. handlu
-kierowca kat. C (najlepiej C+E)
-operator wózka widłowego
-spawacz/ślusarz

Korzystając z okazji, zasieję reklamę :)

www.ekopark24.pl

pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

Na tej stronie masz dużo ofert pracy w nieruchomości i budownictwie. Może coś Ci przypasuje ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

A może warto w tym temacie popytać znajomych? Moim zdaniem jest to dość dobre rozwiązanie :)

Częściej miewam wątpliwości niż pewność

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

A może szukacie w niewłaściwej okolicy? Sporo jest ofert pracy Warszawa w internecie, nic dziwnego, że tyle osób wyjeżdża do stolicy za pracą. Połowa moich kolegów też powyjeżdżała.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

Jest wiele różnych możliwości podjęcia pracy.... Co myślicie o takim rozwiazaniu, zeby jechać do pracy za granicę a potem sie wziac za zakładanie firmy? Dostałem taka propozycje pracy w Holandii z agencji In Person i mocno sie nad tym zastanawiam. Czytałam sporo opiniii, że dobrze dbaja o pracownikow... załatwiaja wszystkie formlaności i kasa zawsze na czas. Czyli wszystko to co najważniejsze. :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

jedż trollu do tej Holandii i się nie oglądaj na nic to super praca dla trolli. Tylko nie wiem co ci lepiej odpowiada wklejanie reklam czy dojenie krów lub pielenie kwiatów ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

Mokka tyś jest pedał?
Dostałem taką propozycję .... Czytałam sporo opinii...
Jedz do tej Holandii bo jako troll nie osiągniesz nic w życiu i niczego się nie dorobisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

praca za granicą przez agencję... żal

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

Miki tobie to nie grozi. Dorabiając jako trol to pewnie jesteś na umowie-zlecenie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

Mówcie co chcecie, ale póki co nadal dużo więcej można zarobić za granicą niż w Polsce wykonując nawet to samo zajęcie. Moja mam wyjechała do Niemiec jako opiekunka osób starszych i zarabia naprawdę niezłe pieniądze. Informacje na ten temat znalazła na http://bravecare.pl/pl/chce-zostac-opiekunka/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

Tam zarobic a w Polsce wydać, to opcja super :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

Ciekawe oferty pracy w Łomży można znaleźć tutaj https://praca.pinbook.pl/lomza . Znajdziecie tam również ogłoszenia w innych miastach Polski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

w komzy lepiej nie szukac bo cie wydym..bez mydła uciekaj z tego zadupia puki jestes młody

Żyj tak,aby pod koniec życia móc powiedzieć: ku*wa fajnie było!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

Autor: śmigacz (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)Data: 27-04-18 10:13

A może szukacie w niewłaściwej okolicy? Sporo jest ofert pracy Warszawa w internecie, nic dziwnego, że tyle osób wyjeżdża do stolicy za pracą. Połowa moich kolegów też powyjeżdżała.
///////////////////////////////////////

Jedź i Ty, nikt nie trzyma, zmień swoje życie na lepsze i pełniejsze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org