piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Lustro, znaczy lustro..

Witam, potrzebuję ładne, duże lustro do przedpokoju, oprawione w ciemiężną ramę koloru wenge. Może ktoś poleci jakiś salon bądź szklarza. Z góry dzięki bardzo za pomoc! Pozdrawiam..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lustro, znaczy lustro..

smigaj na rządową do szklarza.
z doświadczenia wiem, ze w tym miescie, gdy cos sobie wymyslisz, nie ma szans na znalezienie gotowca. trzeba czasu i szczescia.
Łomża przezywa rozkwit mebli i innych dupereli z marnej płyty w kolorze "olcha miodowa".
mozesz tez sprobowac w meblach z importu -> na przeciwko statoil i na malachowskiego pod kwiaciarnią. maja tam czasem różne perełki.

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lustro, znaczy lustro..

uniglas i stolarz

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lustro, znaczy lustro..

http://www.lus-ar.com.pl/ Ostrołęka.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lustro, znaczy lustro..

Polecam Uniglas w Łomży, właśnie lustra robią przeróżne. A ramy na alegro lub u szklarza na Rządowej lub Dmowskiego
Jestem z nich b. zadowolony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lustro, znaczy lustro..

Dzięki bardzo za info! POzdrawiam..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lustro, znaczy lustro..

Ponawiam temat. Szukam miejsca, w którym mozńa zamowić lustra na wymiar.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lustro, znaczy lustro..

Spadaj trollu z tym linkiem. Reklamy wal sam sobie na pocztę jak szukasz idiotów to tu nie ma nie otwierać linków wirusy mogą być i tylko reklama.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lustro, znaczy lustro..

Może ktoś polecić szklarza, spadł mi obrazek - Pamiątka I komunii, a tam była szklana szybka która się stłukła. Może z pleksi gdzieś przytną, bo zawsze to bezpieczniejsze.

Liczy się wnętrze, ale jego wygląd też!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lustro, znaczy lustro..

Lustro na przedpokój jest tematem często poruszanym i jednocześnie bardzo ciężkim. Wiadomo, że przedpokój jest pierwszym pomieszczeniem, który zobaczą nasi goście. Musi więc być zachęcające i estetyczne. Właśnie dlatego już sam wybór lustra wydaje nam się być skomplikowany. Aby go sobie ułatwić, warto poszukać jakiś inspiracji i artykułów na ten temat. Ja myślę, że ten dostępny tutaj http://www.budo-tech.com.pl/lustro-wolnostojace-czy-garderoba-co-wybrac/ powinien Ci bardzo pomóc, więc się z nim zapoznaj :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org