piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Piłka Siatkowa dla dzieci 11-12 lat

Chodzi mi po głowie zrobienie zajęć sportowych z piłki siatkowej dla dziewcząt i chłopców w wieku 11-12 lat (5-6 klasa szkoły podstawowej). Początkowo w celu rozpoznania, zajęcia odbywałyby się symbolicznie 1 raz w tygodniu w środy ok godz. 17:00 ale docelowo, jeżeli zebrało by się więcej osób, ilość zajęć wzrosła by do 3 razy w tygodniu. Mam możliwość zrobienia tego pod szkolnym UKSem lub komercyjnie, tak czy inaczej byłaby wprowadzona jakaś symboliczna oplata uzależniona od ilości spotkań. Jeżeli ktoś będzie zainteresowany proszę o kontakt: jkcek@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piłka Siatkowa dla dzieci 11-12 lat

Po pierwszym dniu dostałem kilka e-maili z zapytaniami o zajęcia tak więc wszystko jest na dobrej drodze żeby wystartować już w najbliższym tygodniu. Usprawniam więc kontakt i podaje też numer telefonu bezpośrednio do siebie aby można było zapisywać dzieci. Kontakt 530-005-321.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piłka Siatkowa dla dzieci 11-12 lat

Pozdrowienia od absolwemta Jacku :) !
Fajna opcja podbijam temat

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piłka Siatkowa dla dzieci 11-12 lat

bardzo fajna inicjatywa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piłka Siatkowa dla dzieci 11-12 lat

Cieszę się że jest jakieś zainteresowanie. Jak zbierze się 10 osób to wystartujemy:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piłka Siatkowa dla dzieci 11-12 lat

Aktualnie 9 osób zapisanych:) czekamy na ostatnią ruszamy w środę 28.11 :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piłka Siatkowa dla dzieci 11-12 lat

Dobrze że w końcu coś ruszyło dla chłopców... Tylko czemu akurat środa?:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piłka Siatkowa dla dzieci 11-12 lat

gdzie odbywają się te zajęcia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piłka Siatkowa dla dzieci 11-12 lat

Wczoraj dzwoniłem i pytałem o to samo więc wiem że na Senatorskiej w III Liceum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piłka Siatkowa dla dzieci 11-12 lat

Zajęcia już ruszyły więc mniej już tu zaglądam i stąd opóźnienia w odpisywaniu. Tak, spotykamy się w III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży na ulicy Senatorskiej 13 w środy o godzinie 17:15. Od nowego roku kalendarzowego ilość zajęć zostanie zwiększona na pewno do 2x w tygodniu a jak się uda to nawet do 3x w tygodniu. Na zajęcia chodzą i dziewczęta i chłopcy. Nawet jak ktoś zobaczy post za X czasu to też można śmiało dzwonić i zapisywać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org