piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
APTEKARSKIE ELDORADO

Dzisiaj kupiłem lek za 30 zł w aptece na GIEŁCZYŃSKIEJ. W innych aptekach ten lek można kupić za 22 zł. Stukneli mnie na 8 zł (marża 30%), na jednym leku. Aż strach pomyśleć co by było gdybym miał więcej recept. Cwaniaki nie podają cen przez telefon. Radzę przemyśleć zakupy w tej aptece.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APTEKARSKIE ELDORADO

biznes farmaceutyczny w Polsce to jeden tych, które przynoszą największe zyski, odpowiedni marketing + dobrze rozwinięta sieć aptek to jak napisał poprzednik Eldorado :) W norwegi podczas przeziębienia od lekarza dostajesz co najwyżej paracetamol, w Polsce wychodzisz z receptą, na której jest co najmniej kilka pozycji, to o czymś świadczy.

Jeżeli meblujesz pokój dziecka potrzebne jest łóżko dziecięce - https://artbo.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APTEKARSKIE ELDORADO

\"...W innych aptekach ten lek można kupić za 22 zł. Stukneli mnie na 8 zł (marża 30%)...\".
Skoro wiesz jaka cena jest w innych aptekach to jak możesz mówić że Cię \"stuknęli\" ?! Sam tam polazłeś i kupiłeś.



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APTEKARSKIE ELDORADO

w innych aptekach mieli jeszcze stare ceny!(500+ i inne działa) a w spożywczych i innych sklepach nic nie zauważyłeś? bo ja kupując mniej więcej to samo co kilka dni płacę drożej.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APTEKARSKIE ELDORADO

...fanko, a jak szwagrowy fajfus..?, traci kasę oblubieniec twojej siostry (i może też twój?) na tabletki, czy też wszystko na browar przeznacza..?

pieżpa

Rajskie życie stanowi ideał nawet dla ateistów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APTEKARSKIE ELDORADO

Dobrze się trzyma, zresztą on już od dziecka nie narzekał. podobno miał złote gały i panny go kochały.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APTEKARSKIE ELDORADO

Ania,Ania,Ania :)
glodna jestes ???

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APTEKARSKIE ELDORADO

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APTEKARSKIE ELDORADO

To racja po wizycie u rodzinnego masz bandę recept w pi...zdu nie potrzebnych a ludzie jak indyki to łykają i kupują. Powyżej ktoś wspomniał o zagranicy tam tak jest nie dostaniesz żadnych recept od małego hartowanie ducha są schorzenia co wystarczy tylko ciepło domowe i odpoczynek a nie garść tabletek które więcej szkodzą jak pomagają. Ale to tak to jest ktoś i ****** ładnie zapakuje zareklamuje a pleps kupi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APTEKARSKIE ELDORADO

Marża 30%? jak Ty to policzyłeś? :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org