sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dzwon na przykoszarowej

Wczoraj około godziny 23 bił dzwon w parafii Bożego Ciała.Wie ktoś z jakiego powodu?A zresztą ten dzwon w tygodniu jest irytujący.Bije 15min przed każdą mszą.Rozumiem w niedziele ale po co w tygodniu, codziennie za 15 siódma mnie budzi i pewnie nie tylko mnie

new

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzwon na przykoszarowej

To samo w krzyżu. Kościół w środku osiedla i napier... każdego dnia od rana.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzwon na przykoszarowej

To plebany wala parafianow po lbach, co by ci wiedzieli kto jest ich panem. Tylko dla czego maja obrywac rowniez tacy, ktorzy z ta czarna plaga nie chca miec nic wspolnego...





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzwon na przykoszarowej

Tak to jest, jak towarzystwo wyrwie się z wioski i nagle zaczyna zgrywać wielkie \"Panstwo\". Wszystko zaczyna im przeszkadzać - a to dzwony, a to samochody, a to place zabaw przy blokach, a to smród jakiś lub karetka wieczorem jeździ na sygnale przy blokach... Ale oczywiście każdy z Was życzy sobie mieszkać w centrum osiedla, aby było wszędzie blisko.
Trzeba było rozejrzeć się podczas podejmowania decyzji o kupowaniu mieszkania, co jest w najbliższej okolicy.
Ciesz się jeden z drugim, że - póki co - nie budzi Was muzein. Oni zaczynają po 4.00 rano i ciągną 5 razy w ciągu doby. Ciekawe, który z Was pisnąłby wówczas choć słówko, że z meczetu śpiewy jakieś (cyt.) \"napier...\".
Za głośno na osiedlu? Kończy budować się osiedle niedużych domków przy drodze w kierunku Ostrołęki. Daleko od kościołów, blisko cmentarz (a tam cichutko, jak makiem zasiał)... Może warto skorzystać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzwon na przykoszarowej

Donator pisałem o dzwonie a nie o placach zabaw itp.Naprawdę jeśli ktoś ma małe dziecko to może być problem.A z cmentarza korzystać nie zamierzam, aczkolwiek jeżeli ty jesteś zorientowany jak widzę ,to udaj się do zarządcy i może już teraz zamów sobie mogiłkę.A co ma wogóle wioska do tego?Łomża-centrum wszechświata haha.Właśnie takich cwaniaków jak ty tu pełno,jak tu mówią \"przemederycznych\".Kolejny głupio-mądry

new

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzwon na przykoszarowej

Bardzo przydatne informacje :) Dzięki wielkie ;) Z całą pewnością przydadzą mi się :)

Standardowa edukacja zapewni Ci przeżycie. Samokształcenie - fortunę. Jim Rohn

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzwon na przykoszarowej

Haha, jak wyżej ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org