czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jak inwestować?

Czy inwestujecie swoje oszczędności?Pewnie zaraz naczytam się, że nie ma z czego odkładać ale jeśli już jest to w co inwestować?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak inwestować?

Najlepiej w kraju naszym to chyba w alkohol, tylko ten wysoko oprocentowany ;)

Patrz na swój talerz bo Ci go zabiorą!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak inwestować?

Nie naczytasz się kOCHANIE, że nie ma z czego odkładać. Pytasz w innych postach:

Autor: gatiy (---.devs.futuro.pl)
Data: 08-12-15 08:05

Jak skutecznie zareklamowac firmę?


Autor: gatiy (---.devs.futuro.pl)
Data: 11-12-15 12:54

No a podpowiedzcie jak już jest pomysł na firmę to skąd zorganizować jakieś finanse, dotacje?

Odpowiedz szczerze na pytanie:
1. Jesteś taka tępa dzida?
2. Marnie cI płacą za to pozycjonowanie?
3. Masz okres, dlatego to piszesz ?
Którą odpowiedź mamy wybrać ?


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak inwestować?

haha , brawo Peter ,
... dzida szuka teraz inwestycji \"kapitału\" z dotacji :)

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak inwestować?

Cześć jak masz sporo kasy to kup ziemię , jak mniej to pobaw się w akcje na GPW
myślę , że jak masz trochę szczęścia to na pewno zarobisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak inwestować?

te, inwestor giełdowy :)
powiedz nam w jakie akcje inwestujesz na GPW zapomogę z PUPu?

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak inwestować?

Skoro pytasz się innych w co inwestować to lepiej nie inwestuj w ogóle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak inwestować?

te , przeczytaj - zapomogi nigdy nie brałem od nikogo , posiadam akcje biotonu ,
które kupowałem 2 lata temu po 4 zł a dziś pomału sprzedaję po 13,20 i 12, 40
te, poniał ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak inwestować?

Zapomniałeś napisać, że górka była na 19 zł. i 22 lutego na zebraniu może ogłoszą bankructwo. Z tego pędzącego pociągu trzeba wyskakiwać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak inwestować?

Podobno inwestycja to ziemia nie nieruchomości :) A wracając do tematu lokata faktycznie ratuje naszą gotówkę przed inflacją jedynie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak inwestować?

No właśnie. Dobra lokata to ziemia. Mają jej trochę w ogrodniczym na Wąskiej. Sprzedają w opakowaniach po 5 litrów. Nie znam ceny, ale przy dużej ilości to dobra lokata.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak inwestować?

Nie każdy się zna tez na inwestowaniu więc jak już się ma jakąś odłożoną gotówkę to proponuję udać się do sprawdzonego doradcy (ja mam takiego: 604405464-wiem, że nie jest naciągaczem jak inni). Oczywiście jak się na tym znamy możemy sami o tym decydować ale jak ktos nie siedzi w tym na bierząco może wiele rzeczy ominąć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak inwestować?

jak się nie znasz to nie inwestuj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak inwestować?

Bitcoin



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak inwestować?

Nie każdy potrafi poradzić sobie z tym tematem więc jeśli należycie do tego typu osób, które nie znają się aż tak bardzo na inwestycjach to zwyczajnie skorzystajcie z pomocy specjalistów. Polecam szcezgólnie takeich, którzy nie są przedstawicielami tylko jednej firmy a wielu. Ja inwestuję w polisę: http://pkoubezpieczenia.pl/polisa-dlugoterminowego-oszczedzania opcja jest dla mnie wygodna i dostosowana do moich możliwości własnie przez doradcę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak inwestować?

ja tam nie wiem jak inwestowac, dla mnei to czarna magia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak inwestować?

Inwestycje zawsze będą zależne od naszych możliwości oraz oczekiwań. Jeden chce szybko zarobić mimo ryzyka straty a inny woli mniej i bezpieczniej. Ja np. uważam, że inwestowanie w złoto jest bezpieczna opcją. Powodów jest wiele, np: złoto nie poddaje się inflacji – w przeciwieństwie do każdej waluty papierowej, prześledzenie cen złota: https://www.mennica.com.pl/produkty-inwestycyjne/analiza-rynku-zlota
pokazuje, że kruszec ten zachowuje się wyjątkowo stabilnie (jeśli traci, to niewiele, a później i tak zyskuje), czy coćby fakt, że złoto jest towarem deficytowym, dlatego można się spodziewać, że jego wartość w dłuższej perspektywie nie będzie drastycznie spadać, a raczej rosnąć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak inwestować?

Ku.rwa covrobi admin że tu tyle trolli. Oczywiście ma to w D.u p.ie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak inwestować?

Zawsze na tym doradzaniu nigdy nie traci doradca. Jestes dobry wiec pokaz swoj PIT 37 a wowczas przekonam sie ile zarobiles w roku 2016.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak inwestować?

Ostatnio popularne jest inwestowanie w nieruchomości, a dokładniej mieszkania pod wynajem. Nawet jeśli nie masz całego kapitału to zaciągnięty kredyt spłaca lokator. Inne inwestycje budowlane to oczywiście przestrzenie magazynowe oraz a biura. Budownictwo komercyjne to dobry pomysł na inwestowanie gotówki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak inwestować?

Pomysl bylby dobry ale na wszystko jest czas . Ceny nieruchomosci sa wysrubowane a w nastepnych latach stopy % moga isc do gory. Oby niebylo tak ze przy przegrzaniu na rynku nieruchomosci twoje mieszkanie bedzie mozna kupic o 30 % taniej niz przy twoim obecnym zakupie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak inwestować?

hej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak inwestować?

Autor: ambrozy80

To jakie prognozy na koniec roku na USD . Czy jest realny zjazd ponizej 3.52 zl .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak inwestować?

Autor: ambrozy80

Jestes dobry wiec pokaz swoj PIT 37 a przekonam sie ile zarobiles w roku 2016.

Bitcoinów - co chcesz ludzi pieniedzy pozbawic. Bitcoin sa pokonywane kolejne rekordy cenowe KNF ostrzega a ty wypisujesz bzdury.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak inwestować?

Czy może mi ktoś wyjaśnić, dlaczego tutaj zabezpieczenie jest warte 3 razy więcej niż sama obligacja - https://www.big.biz.pl/poradnik-inwestora/ ? Nie rozumiem. To obligacje prywatne. Na chłopski rozum przy takim ryzyku nawet lepiej, gdyby inwestycja nie wyszła. Czy czegoś nie zauważam?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak inwestować?

Najlepiej inwestować w to, co pewne. Tylko trzeba mieć doświadczenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak inwestować?

Żeby inwestować, trzeba mieć w sobie żyłkę hazardzisty. Ja się do tego nie nadaję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak inwestować?

Tylko kogo tak naprawdę stać na kupno nieruchomości :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak inwestować?

Kto chce zarobic na GPW i nie boi sie ryzyka. Duze ryzyko moze byc duzy zysk.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak inwestować?

Czy warto obecnie kupić bitcoiny lub inne kryptowaluty ?

https://goo.gl/WHMvtU

https://potencja.net.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak inwestować?

Inwestycje są bardzo dobrym pomysłem, jeśli chcemy pomnożyć swoje oszczędności. Ja inwestuje z biurem Inwestuj w Gruzji w nieruchomości. Mają fajną ofertę i dużo opcji inwestycyjnych. Warto sprawdzić ich ofertę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak inwestować?

Do inwestycji to trzeba mieć głowę. I trochę żyłki hazardzisty chyba też się przydaje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak inwestować?

Lanalenka to dlaczego nie skorzystasz tylko ciągle dorabiasz wklejaniem linków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak inwestować?

Inwestować najlepiej w siebie :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak inwestować?

Szczególnie jak się mieszka w Hajnówce 😂😂😂

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak inwestować?

Dla mnie najlepszym rozwiązaniem okazała się jednak inwestycja w https://www.wealthseed.eu/bezpieczenstwo/ , tym bardziej, że jest naprawdę sporo możliwości co do inwestycji także jestem pewna, że będziecie zadowoleni z wyboru. Dodatkowo platforma działa bardzo sprawnie, bez żadnych problemów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak inwestować?

Mając własną firmę, aby rozwijać się i zwiększać dochód należy inwestować. Jednak najpierw należy otrzymać odpowiednie dofinansowanie. Kredyt nie jest jedyną możliwością, może pozyskać inwestora, który zakupi udziały w firmie, które pozwolą na sfinansowanie inwestycji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak inwestować?

W co i jak inwestować to zawsze ważna i trudna do podjęcia decyzja. Jeśli ktoś nie zna się na inwestowaniu warto zawierzyć inwestycje specjalistom. Polecam zapoznać się z ofertą firmy Caspar - https://www.caspar.com.pl/. Na samym początku można skontaktować się z firmą i dowiedzieć więcej na temat samych inwestycji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak inwestować?

Najlepiej w złoto Szwajcarskiej mennicy a po więcej informacji zapraszam na maila: noweotoczenie@gmail.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak inwestować?

Na stronie https://szczecinek.com/artykul/jak-sie-reklamowac/238256 znajdziecie pomocny artykuł na temat pozycjonowania stron w Google. Poprawa pozycji w wynikach wyszukiwania prowadzi do większej liczby kliknięć na Twoją stronę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak inwestować?

Uważaj na wszelkie inwestycje, jeżeli czegoś nie rozumiesz do końca. Inwestuj tylko w instrumenty, które rozumiesz i potrafisz o nich opowiedzieć swoim znajomym. Jak masz chwilę, to polecam artykuł o Frankowiczach - https://tko.pl/212697,2023,09,13,jak-uniewaznic-umowe-frankowa. Tyle lat minęło, a niektórzy z nas nadal muszą walczyć o swoje prawa w sądzie z bankami.


Pozdrawiam,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak inwestować?

A może w elektromobilność? Jeśli też zastanawiacie się, czy inwestycja w stacje ładowania pojazdów elektrycznych jest opłacalna, przeczytajcie artykuł pod linkiem https://sigmapolska.pl/czy-inwestycja-w-stacje-ladowania-pojazdow-elektrycznych-jest-oplacalna/, gdzie autor mówi między innymi o dotacjach rządowych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org