piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
urodziny dziecka

bardzo proszę o pomoc gdzie w łomzy można zorganizować urodziny dla dziecka. nie chce organizować w domu tylko w jakimś miejscu gdzie dzieci by miały jakieś zajęcie bo bedzie trochę dzieci a w domu zawsze się nudzą, bardzo dziękuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: urodziny dziecka

McDonald's

▄ █ ▄ █ ▄ █ ▄ █ ▄▄ █ ▄ █ ▄ █ ▄ █ ▄

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: urodziny dziecka

Niestety McDonald nie ma już sali dla dzieci jakby ktoś nie zauważył :)
A w jakim wieku jest dziecko?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: urodziny dziecka

urwisek na księżnej anny , biorą 6zł od osoby za godzinę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: urodziny dziecka

Tęcza 4 zł za dziecko. (Jest bardzo fajnie), Adulek, i Urwisek. Zależy w jakim wieku masz dziecko. Można zrobić w Kisielnicy ( z jazdą konną albo kuligiem) ale to dla dzieci 7-8 lat i więcej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: urodziny dziecka

No sale zabaw to zdecydowanie najlepszy pomysł, tyle, że nie wiemy do tej pory ile lat ma dziecko :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: urodziny dziecka

Polecam Tecze na ul.Polowej jeśli dziecko ma wiecej niż trzy latka jest tam dużo atrakcji dla maluchów ja osobiście byłam zadowolona tam biorą 5zł.od dziecka za godzine

Aga

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: urodziny dziecka

Polecam URWISKA na KS.Anny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: urodziny dziecka

Tęcza jest dla malutkich dzieci,tylko piłeczki i nic więcej,w Adulku jest super,bratanek co raz ma tam urodzinki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: urodziny dziecka

dziecko będzie miało 6 lat i chce zaprosić parę koleżanek z przedszkola a pora to maj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: urodziny dziecka

na zjezdzie, nie pamietam dokladnie nazwy.jadac z lomzy polewej stronie

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: urodziny dziecka

to nie wesele, rezerwacji możesz zapewne dokonać tydzień przed urodzinami zwłaszcza, że taka impreza z reguły trwa 2 godziny a nie cały dzień

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: urodziny dziecka

wiatam
Polecam tęcze, ciepło, miło i przyjemnie, oczywiscie opieka na dziećmi superr, pozdrwiam włascicielkę, która potafi ogarnąc rozbrykane maluchy.Cena przytepna i rodzice mają miejsce a wypicie kawy w przeciwienstwie do Urwiska.
Ja i przedewszystkim moja córcia w sobote byłyśmy zadowolone, goscie zresztą też.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: urodziny dziecka

Ja również szczerze polecam TĘCZĘ na ul.Polowej. W zeszłym roku organizowaliśmy tam 4 urodziny córeczki, były dzieci starsze od niej i też miały dużo radości. W tym roku urodzinki zrobiliśmy w Uriwsku na Ks.Anny, ale nie polecam, pomimo iż jest tam bajecznie kolorowo, atmosfera nie jest zbyt miła i czas na urodziny 2godziny, o czym dowiedzoieliśmy się po niecałych dwóch godzinach zabawy, jak zaczęły przychodzic inne dzieci. W Tęczy czas nie jest ograniczony, jest miejsce również dla rodziców.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: urodziny dziecka

A ja troche zbocze z tematu,ale co tam:)U mojego dziecka w przedszkolu Panie odradzaja zapraszania "kilku"kolezanek z przedszkola.Powod:tym kolezankom,ktore nie zostana zaproszone bedzie przykro...Bo dzieci po takich urodzinach dziela sie ze wszystkimi dziecmi przezyciami.I dlatego podoba mi sie to,ze w tym przedszkolu,do ktorego chodzi moja córeczka,wystarcza cukierki dla wszystkich dzieci.A na urodziny zapraszamy dzieci z blizszej i dalszej rodziny.Tak jest sprawiedliwie moim zdaniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: urodziny dziecka

Gdybyście chcieli się Państwo wybrać do Białegostoku na organizację urodzin dla dzieci to polecam organizację urodzin dla dziecka w formie gry w paintball w Dzikich lub przejść parku linowego w Fastach. Bardzo fajna zabawa dla dzieciaków.

Pozdrawiam,
Janek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: urodziny dziecka

ja proponuje poligon kolo Krakowa do dyspozycji waszej 4 czolgi i 2 t
amunicji bez instruktora wszystko wasze i strzela gdzie chce



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: urodziny dziecka

ja proponuje poligon kolo Krakowa do dyspozycji waszej 4 czolgi i 2 t
amunicji bez instruktora wszystko wasze i strzela gdzie chce



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: urodziny dziecka

W kinie można zorganizować, będę najbliższe dziecku tam organizować. Zadzwoń zapytaj o szczegóły.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: urodziny dziecka

Rzeczywiście, może warto o tym pomyśleć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: urodziny dziecka

Pozwolę sobie polecić urodziny z Małymi Naukowcami. Mądrze, super przyjemnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: urodziny dziecka

- tort
- kolacja gofry każde dziecko przygotowało swój gofr ( dodatki )
- podziękowania dla dzieci ( rakieta zrobiona z kubeczka papierowego a w środku drobiazgi z action)
- na dwóch dużych kartkach narysowane były kształty i dopasowanie rzeczy do kształtów
- w razie wu miałam ciuciu babkę, Simon mówi
https://legio24.pl/pl/651_artykuly-sponsorowane/124643_5-sposobow-jak-zachecic-dzieci-do-ruchu.html

Czasami warto jest również zorganizować urodziny w sali zabaw ;) Szczególnie jeśli chcielibyśmy zachęcić dziecko do ruchu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: urodziny dziecka

Teraz są popularne urodziny na sali zabaw. Baseny z piłeczkami, zjeżdżalnie, trampoliny to raj dla dzieci, ale piekło dla rodziców. Jednak czego się nie robi dla swojego malucha?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org