piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Trzeba mieć tupet.

Taki tupet mieli dwaj tfu tfu geje na plaży w Gdańsku.

https://wiadomosci.wp.pl/gdansk-dwaj-mezczyzni-pobici-na-plazy-bo-trzymali-sie-za-rece-6286770120455809a

Na plaży gdzie przebywały rodziny z dziećmi dwóch \"chłoptasiów\" trzymało się za rączki i dostali to co im się należało.
Kiedyś tacy ludzie żyli sobie w ukryciu i nie obnosili się ze swoją ułomnością.

Zaczęło się to od czasu kiedy weszliśmy do UE wtedy to zboczeńce wszelakiej maści zaczęli wychodzić na ulicę zaczęły się marsze równości tęcza (znak środowisk gejowskch) przed kościołem w warszawie adoptowanie dzieci.

Prawda jest taka że widząc dwóch sodomitów normalny facet pala obrzydzeniem i różnie się to kończy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzeba mieć tupet.

A co na takie Dictum Spech.... ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzeba mieć tupet.


\"...Kiedyś tacy ludzie żyli sobie w ukryciu i nie obnosili się ze swoją ułomnością....\" - dosadniya jednocześnie mądrze powiedziane :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzeba mieć tupet.

Właśnie jak ktoś jest gejem to jego sprawa tylko niech się z tym nie obnosi publicznie. Jeden taki to nawet jest prezydentem Słupska i nawet mu partię już tworzą i pociecha z niego czasem w kabaretach jest




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzeba mieć tupet.

Jest prezydentem Słupska bo ludziom to wisiało i nie poszli na wybory.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzeba mieć tupet.

Ułomność? Ludzi ogarnijcie się. Każdy ma prawo do bycia kim chce. Do wolności, do własnych wyborów. Wyjedźcie do większego miasta, zobaczcie, że można żyć inaczej, otwórzcie się na innych. Nie oceniajcie Pana Biedronia za to z kim sypia a jakim jest człowiekiem, prezydentem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzeba mieć tupet.

A gdybyście to Wy byli ,,inni\" chcieli byście być tak traktowani?Trzeba się czasem postawić w innej sytuacji i pomyśleć.A co gdyby twoje dziecko lub wnuk okazało się gejem też spuścisz mu łomot i się go wyprzesz?

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzeba mieć tupet.

Jak się naogląda telewizyjnej i internetowej propagandy lansujacej gejów to wszystko możliwe że cześć stwierdzi że może to fajnie jest być innym niż wszyscy, można będzie zaistnieć, mało takich oszolomów internetowych? To nie jest normalne! Nie po to Bóg stworzył mężczyznę i kobietę żeby się dwóch facetów pukało i jeszcze się z tym odnosili wszem i wobec! Dzieci nie muszą patrzeć na takie rzeczy, później chore społeczeństwo nam wyrośnie. I wytłumacz dziecku co to jest gej i czemu tych dwóch panów idzie za rękę i się całuję, tfuuuu coś obrzydliwego, odpowiedzi są dwie albo ci panowie są pijani i nie widzą kogo za rękę prowadzą ;) albo są chorzy, ja odpowiadam ta druga wersją. Jeszcze nie tak dawno gejostwo było choroba i było leczone. Teraz nagle nie jest a nawet jest fajne co można stwierdzić oglądając np. Tvn i ich dziwne programy lansujace to zboczenie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzeba mieć tupet.

Kajka_36: jak dziecko lub wnuk okaże się gejem to trzeba zacząć leczyć. Ale lobby homoseksualne oprotestowuje to i robią prawne zakazy. Ale chyba ważniejszy jest los dziecka/wnuczka niż interesy lewaków!
Ale jeśli dziecko/wnusio nie chce sie wyleczyć to niech nie obnosi się ze swoimi sodomickimi skłonnościami. Tak jak niektórzy mają skłonność do okradania albo gwałcenia innych.

_______________________________
Niech Sprawiedliwość Zatryumfuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzeba mieć tupet.

Zanim kogoś zaczniemy obrażać, pomyślmy kim jesteśmy ? czy w naszej rodzinie nie ma ludzi kochających inaczej ?? Obrażanie innych z jakiegokolwiek powodu jest nieetyczne i niemoralne. Obrażanie za wiarę, wygląd, przynależność etniczną i narodową jest złem. A jak nas prześladują w innych krajach to jest ok ???? Zastanówcie się zanim kogokolwiek obrazicie. No, ale to wina rządu tego obecnego. A kościół ??? milczy ??? nie ma wyjścia :):) bo brak słów na swoją obronę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzeba mieć tupet.

Szok. Tu po prostu nie da się wypruć z ludzi tej zaściankowości. Jeżeli tak kogoś razi okazywanie uczyć publicznie drugiej osobie to dziewczyna z chłopakiem też nie powinni chodzić za rękę, całować ani witać się czule.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzeba mieć tupet.

no to niech to cale PiSdzie gremium sprawdzi kler, a wtedy bedzie wiadomym gdzie cale to towarzystwo, ktore \"trzeba leczyc\" ma najwieksza reprezentacje, i to kilkanascie razy wieksza niz w innych srodowiskach...
a potem do buzki komunie z lapek, ktore nie wiadomo gdzie wczesniej byly i co mieszaly... smacznego wam zycze, ass(dvpa)any wszelkiej masci...




urbi et orbi !






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzeba mieć tupet.

Te zboczenie było, jest i będzie, i nic mi do tego, niech kto ma ochotę pedałuje, ale niech się tak z tą przypadloscia tak nie obnoszą bo to nie jest norma tylko wypaczenie. Czy wśród kleru ktoś się szczyci że jest gejem?!? Nie, a tu taki tvn itp stacje tv lansuja pedalstwo jak coś normalnego, może niedługo będą lansować pedofilii lub inne odchyły od normy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzeba mieć tupet.

Nie wierze w to co czytam.. Ktos probuje wmowic ludziom, ze homoseksualizm to normalna rzecz i mamy to traktowac jak wszystko inne.
Miasto w ktorym mieszkamy nie ma nic do tolerancji. Mozna rownie dobrze napietnowac zboczenia mieszkajac i w samej stolycy. Wszystko to kwestia wzorcow wyniesionych z domu i otoczenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzeba mieć tupet.

Tak? A niejaki purpurowy Paetz - aby za daleko od Lomzy nie szukac - gdyby sie nie obnosil, to do dzisiaj by klerykom swoje swiete kropidlo kazal adorowac, co by zreszta z radoscia czynili...





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzeba mieć tupet.

Tak to już jest, zaściankowości nikt nie wypleni, a już jak z góry przykład idzie to witaj Średniowiecze w XXI r. Bedzie jeszcze czas, że ludziska się opamiętają, ale czy nie będzie za późno ?? Osobiście nie mam nic to tych co kochają inaczej, że wybierają tę samą płeć, jak im jest dobrze ??? to co mi do tego ??? A znając dzisiejszy świat, pewnie te związki są o wiele trwalsze niż te hetero, a ile w tych związkach kłamstwa, obłudy. Pozwólcie żyć innym jak sobie to życie \"inne\" wybrali i rozejrzyjcie się wokół siebie czy takich nie macie wokół siebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzeba mieć tupet.

A tak
Dwóch pedałów migdaliło się na plaży gdzie przebywały rodziny z dziećmi i spuszczono im łomot.
To nazywasz zaściankowością tak??????

To ja wolę taką zaściankowość i nie chcę nic innego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzeba mieć tupet.

Nie nazywaj braku tolerancji dla pewnych zachowan zasciankowoscia. Bo za chwile ludzi, ktorzy nietoleruja zoofili czy pedofili zasciankowymi. Nauczcie sie znaczenia slow. Sam nie toleruje homoseksualizmu w swoim otoczeniu, dlatego moi znajomi sie z tym nie obnosza, tolerujac moje przekonania. Co kto robi w swoim domu jego prawo, ale niech nie probuje sie wmowic spoleczenstwu, ze pewne zachowania sa normalne pod przykrywka tolerancji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzeba mieć tupet.

Hej ty PA, a po czym wnosisz ze ci twoi znajomi to homoseksualisci? Wyznali ci to? Jakis coming out mial miejsce? Czy droga organoleptyczna cie uswiadomoli?
Czym innym jest obmacywanie sie i lecenie w “sline” w miejscu publicznym, a czym innym gesty sympatii. Mnie osobiscie nie podoba sie zbyt ekspresyjne dzielenie sie miloscia dwojga ludzi jakiejkolwiek orientacji. Przy czym wyrazne granice tego wyznacza prawo, i dotyczy to tak homo-jak i heterosekualnych par. A skoro pambucek stworzyl i jednych i drugich, to znaczy ze maja swoje miejsce na swiecie. I nie mam tu na mysli wszelkiej masci zbokow okreslonych prawem.





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzeba mieć tupet.

Czar nie musze wszystkiego sprawdzac odbytem czy inna czescia ciala jak ty :) tak sie sklada, ze znam tych ludzi tyle czasu, ze nie bylo dla nich problemem \"przyznnanie sie\".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzeba mieć tupet.

Jakos ci nie wierze PA... a jezeli o mnie chodzi to napisalem ci juz wyzej co o tym mysle... takze smacznego PA, i nie boj sie, moze cie te lomzynskie homosie nie ubija... wszak przyjacielem jestes tak jednych jak i drugich...





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzeba mieć tupet.

czar popieram... P.A. ma jakieś problemy z akceptacją żyjących inaczej, być może ma problemy innej natury ?? a żyjący inaczej to taka wieloznaczność

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzeba mieć tupet.

Spoko przekaze zonie i dzieciom, zeby uwazaly. Wszak kolko wzajemnej adoracji homo ocenilo mnie inaczej :) jak z tym zyc haha poprawiliscie mi humor na wieczor

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzeba mieć tupet.

No to ciekawe czy zona bedzie miala rownie dobry humor? Zony nie toleruja konkurencji, a przy takiej to zapomnij o dobrym humorze... cos za ostro sie tu tlumaczysz.... a wystarczyloby to olac...





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzeba mieć tupet.

Za bardzo drazysz temat, wiec chyba te drazenie nie jest ci obce :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org