czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zarobki kierowca C + E międzynarodówka?

Jakie obecnie są zarobki kierowcy C+E na międzynarodówce?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki kierowca C + E międzynarodówka?

duże

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki kierowca C + E międzynarodówka?

Niewielkie

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki kierowca C + E międzynarodówka?

Wszystko zależy jaką pracę wykonujesz i w jakiej firmie pracujesz.
W Łomży i okolicy prawie same DziadTransy które oferują 4-4.5 tyś za 3 tyg jazdy i tydzień w domu zarobki smieszne nie wiem co za ludzie w ogóle u nich pracują. Normalna stawka w normalnej firmie zaczyna sie od 5k na wschodzie kraju do 7 k na zachodzie oczywiście za system 3 na 1. Jezdzi sie na dietach w rzadkich przypadkach ktoś lata od kilometra czy od frachtu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki kierowca C + E międzynarodówka?

Ja myślę że dużo też i DziadKierowców jest na rynku dlatego takie stawki w tej okolicy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki kierowca C + E międzynarodówka?

A jak z doświadczeniem? Brane jest pod uwagę, czy firmy dają możliwość zdobycia doświadczenia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki kierowca C + E międzynarodówka?

To zalezy od firmy. Jak masz gdzieś niedaleko bazę Link Transport to tam nie wymagają doświadczenie tylko sami przeprowadzają szkolenia. Więc opcja fajna. Bo mój mąż jest tam trenerem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki kierowca C + E międzynarodówka?

O Linku słyszałem. Mają nową flote i stawiają na szkolenia. Podobno umowa o pracę a wynagrodzenie podstawa i dieta. A jak atmosfera?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki kierowca C + E międzynarodówka?

Tu masz nawet artykuł o tym jak te szkolenia wyglądają w Linku https://40ton.net/mozliwosci-rozwoju-zawodowego-firmie-link-czyli-czym-zajmuja-sie-kierowcy-szkoleniowcy-trenerzy/ jak dla mnie bardzo dobry pomysł na rozwój pracowników.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki kierowca C + E międzynarodówka?

O tego nie słyszałem, ale wygląda dość ciekawie. Szukam pracy za kółkiem na międzynarodówce już jakiś czas i całkiem przez przypadek o Linku usłyszałem. Widać ich auta na drogach dość często więc chyba gdzieś tu mają bazę. Czyli bez doświadczenia też zatrudniają tak?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki kierowca C + E międzynarodówka?

Pewności nie mam więc najlepiej do nich zadzwonić albo się udać. Ale skoro stawiają na rozwój pracownika to raczej doświadczenie nie ma znaczenia, bo dadzą Ci je zdobyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki kierowca C + E międzynarodówka?

Sama że sobą prowadzisz konwersacje haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org