niedziela, 07 czerwca 2020 napisz DONOS@
Forum ogólne

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Lekarz

Witam. Szukam dobrego lekarza od kręgosłupa (ogólnie plecy). Objawy to ból pleców przy wstawaniu po nocce z łóżka. Może miał ktoś podobny problem.

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Lekarz

Poszukaj dobrego rehabilitanta, który masażem postawi Cię na nogi. Przed 30 tką dopadła mnie dyskopatia i odpowiednie ręce zawsze mnie stawiają na nogi od wielu lat. Masaż plus nastawienie i jest ok. Tfu, tfuu aby nie zapeszać od dwóch lat nie potrzebowałam nastawiania:)

Kasia..

Jakieś namiary można prosić??

Proszę bardzo. Ośrodek mieści się w Czartorii, zapisy są ostatniego dnia miesiąca oczywiście oprócz sobót i niedziel.Telefon-862174535

Kasia..

Pan weterynasz z Czartorii mało kuteczny s

To nie musi być wcale kręgosłup. Proponuję najpierw zrobić USG jamy brzusznej i wyniki krwi.
Pozdrawiam i życzę zdropwia

Ja miałem podobny problem okazało się że łóżko było za twarde sprawę rozwiązał materac dmuchany kupiony za coś ponad 30 zł w tesco.

Masaż Łomża 660345055

Pan rehabilitant z Podgórza.

Pozdrawiam

hej

Być może przyczyną jest ból pleców spowodowany złym materacem. Ja też tak miałem i kupiłem materac termoelastyczny z tej strony http://www.fabrykamateracy.info/ i jestem bardzo zadowolony

Myślę, że przy takich dolegliwościach warto udać się do dobrego lekarza. Można oczywiście próbować nieco ulżyć sobie w bólu poprzez masaże i różnego rodzaju maści. Można zakupić sobie fotel do masażu w tym celu: https://casada.pl/tag/fotel-z-masazem/

Ten fotel to badziew. Odradzam. Chyba że dla relaksu. Do niego więcej. Tylko kto chce wywalić kilkanaście tysięcy na taki fotel.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0