piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Niedokończona rozmowa..

Piszę ,bo mam nadzieję że to przeczytasz...Bo mam nadzieję że w końcu dotrze do Ciebie jak bardzo mnie skrzywdziłeś...Choć minęło już prawie dwa lata,ja nadal mam Cię w głowie.Myślałam że po takim czasie mi przejdzie...ale tego chyba nie da się uleczyć.Mam wszystkie smsy,zdjęcia,Twoje nagrania....i ciągle wracam do tego nie wiedząc czemu .Czuję się okropnie.Powiedziałam Ci że nie gniewam się na Ciebie i to jest prawdą,ale niestety nie wiem czy kiedykolwiek będę w stanie to wybaczyć.Rozwaliłeś na kawałki całe moje życie.Uciekłeś bo się przestraszyłeś...dla mnie to nie jest tłumaczenie.Dla mnie wystarczyłaby rozmowa.....którą mam nadzieję że kiedyś przeprowadzimy aby zamknąć ten rozdział.Mimo całej tej sytuacji dziękuję tez za tą iskierkę którą zostawiłeś,jedynie ona wyprowadza mnie na prostą.Przepraszam że napisałam tutaj....ale nie ma tu nic co mogłoby Cię zdradzić.Mam nadzieję że odważysz się odezwać...więcej niczego nie oczekuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedokończona rozmowa..

Miłość tak pięknie tłumaczy i zdradę i kłamstwo i gniew...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedokończona rozmowa..

Konwalio liczysz że do faceta dotrze, że skrzywdził? Do kilku procent z nich dociera. Wybaczyć powiadasz? Wybaczyć może i dałaś radę, ale trudniej zapomnieć,to często nierealne.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedokończona rozmowa..

Teraz być może kilku się zastanawia czy to nie o niego chodzi. . . Włącznie ze mną. .
Zdradź właśnie jakieś szczegóły bo niewiadomo czy się odezwać i do kogo się odezwać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedokończona rozmowa..

Konwalia - też kobietę z pracy przez ciebie zwolnili - to masz zapłacone za krzywdę którą wyrządziłaś tej kobiecie.

mar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedokończona rozmowa..

Kobieto czy Cię wypuścili z psychiatryka żeby na forum się wyżalać o takich pierdołach,bo sam widzę że jesteś nienormalna.Który normalny facet chciałby być z Tobą?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedokończona rozmowa..

.... mylisz się , minęło trochę mniej czasu niż dwa lata .... wiesz doskonale jaki jestem...wiesz , że chełpię się swoim egoizmem , wiesz, że czuję się najważniejszy na świecie , że jestem centrum mojego świata , nie , skromny nie jestem.... już nie potrafię z Tobą rozmawiać ...musisz sie z tym pogodzić ...Są rzeczy ,których nawet ja nie mogę zrobić ....

P.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedokończona rozmowa..

Facet tak trzymaj.I tak cię podziwiam.Karma zawsze do złych ludzi wraca.Nie daj się omotać,bo sam widzisz że to psychopatka.Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org