czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Poprzednia wiadomość  |  Następna wiadomość 
Niedokończona rozmowa..

Piszę ,bo mam nadzieję że to przeczytasz...Bo mam nadzieję że w końcu dotrze do Ciebie jak bardzo mnie skrzywdziłeś...Choć minęło już prawie dwa lata,ja nadal mam Cię w głowie.Myślałam że po takim czasie mi przejdzie...ale tego chyba nie da się uleczyć.Mam wszystkie smsy,zdjęcia,Twoje nagrania....i ciągle wracam do tego nie wiedząc czemu .Czuję się okropnie.Powiedziałam Ci że nie gniewam się na Ciebie i to jest prawdą,ale niestety nie wiem czy kiedykolwiek będę w stanie to wybaczyć.Rozwaliłeś na kawałki całe moje życie.Uciekłeś bo się przestraszyłeś...dla mnie to nie jest tłumaczenie.Dla mnie wystarczyłaby rozmowa.....którą mam nadzieję że kiedyś przeprowadzimy aby zamknąć ten rozdział.Mimo całej tej sytuacji dziękuję tez za tą iskierkę którą zostawiłeś,jedynie ona wyprowadza mnie na prostą.Przepraszam że napisałam tutaj....ale nie ma tu nic co mogłoby Cię zdradzić.Mam nadzieję że odważysz się odezwać...więcej niczego nie oczekuję.

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor  Data
 Niedokończona rozmowa..   
~`Konwalia~` 24-04-18 23:54 
 Re: Niedokończona rozmowa..   
c2h5oh 25-04-18 09:40 
 Re: Niedokończona rozmowa..   
Kasia.. 25-04-18 10:00 
 Re: Niedokończona rozmowa..   
Garbaty Anioł 25-04-18 14:47 
 Re: Niedokończona rozmowa..   
mariusz555 25-04-18 16:30 
 Re: Niedokończona rozmowa..   
klebitz 25-04-18 21:33 
 Re: Niedokończona rozmowa..   
MR.Y 25-04-18 21:43 
 Re: Niedokończona rozmowa..   
klebitz 25-04-18 22:05 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org