czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kojec dla psa

Przymierzam się do wydzielenia części ogrodu na dobry kojec dla psa, czy może mi ktoś kogoś polecić ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kojec dla psa

A od kiedy się psa w kojcu trzyma?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kojec dla psa

A od kiedy mi ktoś zabroni w kojcu trzymać psa?? co lepiej przywiązać do budy lub puścić w miasto ?? Najpierw assan18 zapytaj dlaczego?? a nie po co??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kojec dla psa

A dla siebie też kojec zrobisz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kojec dla psa

i ciebie tam tez zaproszę spoko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kojec dla psa

Chcesz drewniany kojec czy wybieg dla psa? Ja zrobiłam z paneli ogrodzeniowych z drut fi 5.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kojec dla psa

raczej wybieg i to spory, drewniany odpada bo od razu byłby w strzępach, ot psina z ADHD, ale jaka kochana

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kojec dla psa

No to najlepsze wyjście panele ogrodzeniowe. Szybko i ładnie wygląda. My mamy panel 150x250 plus podmurówka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kojec dla psa

Wleźcie jeden z drugim to tego kojca i posiedźcie z dobę zobaczycie jak to przyjemnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kojec dla psa

dziękuję, będę szukał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kojec dla psa

assan, kVtasie zawsze wcinasz się młodzieńcze w tematy o których nie masz zielonego pojęcia :)
Nie każdy musi od razu trzymać psa w chałupie , a i to dla niego większa męczarnia.
Pies może mieć i też charakter \"użytkowy\" - pilnując domostwa bądź na przykład zwierząt gospodarskich ( ... owce itp. )
Duży wybieg w ogrodzie , ogrodzony kojec z ocieploną budą (... co najwyżej, jak przyjdą duże mrozy, to psa do pomieszczenia ) i dobra micha, to optymalne warunki dla zwierzęcia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kojec dla psa

Za znęcanie się nad zwierzętami jest paragraf.
A trzymanie psa w kojcu jest znęcaniem się.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kojec dla psa

-speech dyżurny trollu 4lomza ciebie też bym to tego kojca wsadził na dobę może byś zmądrzał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kojec dla psa

http://psy-pies.com/artykul/pies-na-lancuchu-a-prawo,787.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kojec dla psa

Assan18 to biegnij do schroniska i bierz wszystkie psy, bo one tam siedzą w kojcach i nie tak obszernych jak u nas.

Nukat w Budach Czarnockich mają sprzedaż takich paneli wraz z usługą... Nie wiem jak z terminami. Ale parę godzin i wybieg gotowy. Wystarczy wiedzieć gdzie i jak duży. Ja brałam firmę z Makowa, ale u mnie wyszło ponad 360m paneli w sumie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kojec dla psa

dziękuję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kojec dla psa

assan, to sfrustrowany pedałek z ulicy Księcia Janusza 2 ,
po za tym zoofil , więc tu może tkwi jego problem ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kojec dla psa

A może interesuje Cię gotowy zadaszony kojec z budą,dozownikiem karmy itp.
Zajrzyj na OLX.
Łomża
Cena do negocjacji , możliwość dowozu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kojec dla psa

Kupowałem na allegro 3/2m cena 780zł, nie ma opcji by ktoś to Ci zrobił w naszej okolicy taniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kojec dla psa

Na olx na miejscu 877 taki kojec wiec to samo co allegro gdzie 100 dojdzie za przesylke

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kojec dla psa

Zgadzam się z AmartAkita co do paneli. Też wygrodziliśmy psu kojec z paneli. Ja kupowałem w Kupiskach w siat-stalu. Cena nieduża, wygląda ładnie i nie ma żadnych śladów zniszczenia mimo że mój owczarek ciągle na nie skacze :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org