czwartek, 22 sierpnia 2019 napisz DONOS@
Forum ogólne

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kojec dla psa

Przymierzam się do wydzielenia części ogrodu na dobry kojec dla psa, czy może mi ktoś kogoś polecić ??

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Kojec dla psa

A od kiedy się psa w kojcu trzyma?

A od kiedy mi ktoś zabroni w kojcu trzymać psa?? co lepiej przywiązać do budy lub puścić w miasto ?? Najpierw assan18 zapytaj dlaczego?? a nie po co??

A dla siebie też kojec zrobisz?

i ciebie tam tez zaproszę spoko

Chcesz drewniany kojec czy wybieg dla psa? Ja zrobiłam z paneli ogrodzeniowych z drut fi 5.

raczej wybieg i to spory, drewniany odpada bo od razu byłby w strzępach, ot psina z ADHD, ale jaka kochana

No to najlepsze wyjście panele ogrodzeniowe. Szybko i ładnie wygląda. My mamy panel 150x250 plus podmurówka.

Wleźcie jeden z drugim to tego kojca i posiedźcie z dobę zobaczycie jak to przyjemnie.

dziękuję, będę szukał

assan, kVtasie zawsze wcinasz się młodzieńcze w tematy o których nie masz zielonego pojęcia :)
Nie każdy musi od razu trzymać psa w chałupie , a i to dla niego większa męczarnia.
Pies może mieć i też charakter \"użytkowy\" - pilnując domostwa bądź na przykład zwierząt gospodarskich ( ... owce itp. )
Duży wybieg w ogrodzie , ogrodzony kojec z ocieploną budą (... co najwyżej, jak przyjdą duże mrozy, to psa do pomieszczenia ) i dobra micha, to optymalne warunki dla zwierzęcia.

Za znęcanie się nad zwierzętami jest paragraf.
A trzymanie psa w kojcu jest znęcaniem się.

-speech dyżurny trollu 4lomza ciebie też bym to tego kojca wsadził na dobę może byś zmądrzał.

http://psy-pies.com/artykul/pies-na-lancuchu-a-prawo,787.html

Assan18 to biegnij do schroniska i bierz wszystkie psy, bo one tam siedzą w kojcach i nie tak obszernych jak u nas.

Nukat w Budach Czarnockich mają sprzedaż takich paneli wraz z usługą... Nie wiem jak z terminami. Ale parę godzin i wybieg gotowy. Wystarczy wiedzieć gdzie i jak duży. Ja brałam firmę z Makowa, ale u mnie wyszło ponad 360m paneli w sumie.

dziękuję

assan, to sfrustrowany pedałek z ulicy Księcia Janusza 2 ,
po za tym zoofil , więc tu może tkwi jego problem ?

A może interesuje Cię gotowy zadaszony kojec z budą,dozownikiem karmy itp.
Zajrzyj na OLX.
Łomża
Cena do negocjacji , możliwość dowozu.

Kupowałem na allegro 3/2m cena 780zł, nie ma opcji by ktoś to Ci zrobił w naszej okolicy taniej.

Na olx na miejscu 877 taki kojec wiec to samo co allegro gdzie 100 dojdzie za przesylke

Zgadzam się z AmartAkita co do paneli. Też wygrodziliśmy psu kojec z paneli. Ja kupowałem w Kupiskach w siat-stalu. Cena nieduża, wygląda ładnie i nie ma żadnych śladów zniszczenia mimo że mój owczarek ciągle na nie skacze :D

Ludzie kochani przecież kojec dla psa to jest normalne rozsądne rozwiązanie i wcale nie jest dla psa czymś złym szczególnie jak macie kojce odpowiedniej wielkości i wygodne dla psa przykład - https://www.maritom.pl/kojce.html co w tym złego? Czasami psa po prostu trzeba zamknąć bo chociażby ktoś chodzi po terenie - ekipa budowlana, a nas nie ma bo jesteśmy w pracy. Chyba bezpieczeniej dla wszystkich jest zamknięcie na czas naszej nieobecności psa w kojcu, aniżeli ryzykowanie, że będzie chciał bronić swojego terenu.

Sama generalnie zbytnią zwolenniczką kojców nie jestem, ale zawsze jest to lepsza opcja niż łańcuch. Może jednak warto byłoby pomyśleć nad klatką kennelową. Nie jest to taki typowy odpowiednik kojca w domu, a miejsce, w którym psiak ma się wyciszyć i czuć bezpiecznie. Do tego jakiś wygodny materac np. z https://www.dogplus.eu/pl/156-prostokatne i powinno się udać. Oczywiście wszystko trzeba przepracować, a dodatkowo zapewnić pupilowi sporą dawkę aktywności fizycznej i zmęczyć go psychicznie. Cały dzień bieganie po ogrodzie, to nie ten rodzaj wysiłku, o jaki chodzi, raczej bieganie z psiakiem, czy długie spacery.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0