piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pomysł na alkohole

Witam,
troszkę nam się polepszyło ostatnio, mam kilka imprez w najbliższym czasie, m.in. kawalerski i urodziny teścia. Mam pytanko, znacie jakieś porządne monopole albo stronki z ekskluzywnymi alkoholami typu burbon,whisky albo koniak? Dajcie znać, pomóżcie coś wybrać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na alkohole

W ABC

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na alkohole

Zajrzyj trollu na półki Kauflandu , albo jedź na Goniądz . Mają dobry bimber .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na alkohole

Te polepszenie to alkoholizm sie nazywa. Alkohole swiata, wbrew pozorom ceny ok wybor duzy

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na alkohole

\"alkohole swiata\" maja drogie ceny, lepszy sklep na prusa, ten na rogu, a i w Stokrotce maja tansze alkohole z wyzszej polki niz w tych \"Alkoholach Swiata\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na alkohole

chcesz barek alkoholowy z karnistra?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na alkohole

Takie `ekskluzywne` alkohole to w Lidlu i Biedronce są ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na alkohole

Coś dlugo reklamy nie wkleja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na alkohole

jaką reklamę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na alkohole

Kup okazyjnie może komus zostało po zlikwidowaniu sklepu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na alkohole

Zrób alkoholowe galaretki :) fajna sprawa bo dopiero po jakimś czasie czuć ich moc (i nie trzeba jakiegoś wyszukanego trunku, czysta wystarczy) a jak na urodzinach teścia będą panie to Jack Daniels z czerwoną naklejką będzie pasował- cynamonowy. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na alkohole

Galaretki alkoholowe często sprawdzają się u mnie na domówce więc polecam:) Ja byłam niedawno na weselu u znajomych którzy kochają podróże. Mieli do degustacji wino z wężem a także z mewy! Nie powiem, było dobre, ale nazwy nie brzmią dla mnie zachęcająco:) Poczytałam trochę i jest wiele dziwnych alkoholi https://kalkulatorpromili.pl/blog/najdziwniejsze-alkohole-na-swiecie/30

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org