czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Buty do biegania

Szukasz dobrych, wygodnych butów do biegania? Zapoznaj się z najnowszym modelem Reebok ZigTech. Stworzyliśmy te buty, by odciążyć mięśnie nóg nawet o 20%. Efekt uzyskaliśmy dzięki zastosowaniu technologii polegającej na zwrocie energii w płaszczyźnie poziomej buta. Chcesz wiedzieć więcej? Zapytaj lub wejdź na naszą stronę. Pozdrawiam w imieniu Reebok. http://www.reebok.com/pl/zigtech

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Buty do biegania

Reebok to kiepskie buty po nie calym roku materiał z nich zaczoł mi sie zdzierac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Buty do biegania

A kto chodzi rok w butach? Sportowych używam cztery razy w tygodniu do biegania po pracy i max 3 miesiące i do kosza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Buty do biegania

ja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Buty do biegania

Jak buty do biegania to tylko Asics.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Buty do biegania

Transponder

to jakich ty butów używasz ?

i ile km robisz przez te 3 miesiące?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Buty do biegania

ASIC ! MIZUNOO!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Buty do biegania

Wcześniej Nike trochę Pumy sporadycznie Reebok moim zdaniem najgorsze ale ostatnio tylko i wyłącznie Asics tak jak kolega wyżej. Moim zdaniem najlepsze. Biegam może nie dużo ale lubię komfort a po jakimś czasie adidasy tracą elastyczność.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Buty do biegania

mozesz zainwestowac w klapki japonki, dobrze sie w nich biega po wodzie, a wszystkie odpryski leca z tylu na plecy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Buty do biegania

Te buty https://www.czasnabuty.pl/firm-pol-1490872380-CONVERSE.html są miękkie i bardzo wygodne, tylko czy do biegania nie trzeba wybrać butów z twardą podeszwą?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Buty do biegania

Do biegania to tylko New Balance.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Buty do biegania

Tak? A jak dla mnie to one się do biegania słabo nadają. Lepsze są Asics.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org