czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Walczymy z nadwagą

Jak walczyć z nadwagą? Czy wystarczy dieta i zdrowy tryb życia? Z jakiego powodu warto odwiedzić dietetyka?

Zamykanie oczu nic nie pomoże. Nic nie zniknie. A raczej, kiedy się je znowu otworzy, będzie jeszcze gorzej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Walczymy z nadwagą

A po co ci dietetycy i marnowanie kasy na nich i ich diety?
Sam najpierw spróbuj mniej jeść słodyczy białego pieczywa i przetworów z białej mąki pierogi itp
No i ogólnie mniej kalorii.i dużo ruchu czyli sport ćwiczenia kardio bieganie skakanka spacery. Bez wysiłku nic z tego nie będzie ale wydasz 100 zl na siłownię a zaoszczędzisz minimum 1000zl na dietetyku i tych dietach ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Walczymy z nadwagą

WYSTARCZY ZUPELNIE ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Walczymy z nadwagą

Z tego co się mówi, to samodzielne przejście na dietę jest bardzo ryzykowne. Skąd mamy mieć pewność, iż rezygnacja z jednych wartości odżywczych kosztem innych odbije się pozytywnie na naszym zdrowiu, czy funkcjonowaniu samego organizmu.

W stosunku do dźwięku można przyjąć postawę obronną. Ale cisza to zero, to pustka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Walczymy z nadwagą

Ja tam żrę pod korek ale za to się ruszam i w pracy i po pracy, ale faktycznie jak się odstawi słodycze, alkohol i przetworzone żarcie to waga spada.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Walczymy z nadwagą

Może to banalnie zabrzmi, ale to jedyny skuteczny sposób na walkę z dodatkowymi kilogramami, czyli zbilansowana dieta + aktywność fizyczna = efekt gwarantowany ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Walczymy z nadwagą

Spróbuj też ograniczyć jedzenie chleba i mięsa. U mnie to daje bardzo szybkie efekty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Walczymy z nadwagą

Chleb to jeszcze, ale bez mięsa bym nie wytrzymał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Walczymy z nadwagą

Warto doradzić się w tej kwestii znajomych. Moim zdaniem jest najlepsze możliwe rozwiązanie.

Aktem odwagi jest ochrona naszego dzikiego serca przed nieustanną oceną innych, a zwłaszcza przed naszą własną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Walczymy z nadwagą

@ nie`dotyczy
Żarcie zredukować mogę, ale alkoholu to jakoś ni hu...hu!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Walczymy z nadwagą

Zdrowe odżywianie to przede wszystkim inwestycja długofalowa. Polecam odwiedzić dietetyka, który przekaże niezbędne informacje, ale wystarczy trochę samozaparcia, by dowiedzieć się trochę z sieci i wypróbować na swoim organizmie. :) Do tego codzienny ruch, nawet w postaci wygłupów i tańca do takiej muzyki jak http://fm.tuba.pl/piosenki/piosenki-biesiadne,5. Już sam spacer czy dojazd do pracy rowerem może dużo zrobić dla naszej sylwetki. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Walczymy z nadwagą

Ja zmieniłam zwykły olej na taki olej kokosowy nierafinowany :) I to wystarczyło, aby waga ruszyła w dół :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Walczymy z nadwagą

Mi pomaga dietetyczka ze \"Zdrowej Kalorii\" na Sienkiewicza, sama bałabym sie, że zrobie sobie krzywde. A tak wiem, że jestem pod dobrą opieką. Sprawdziłam babkę i wiem, że jest po studiach medycznych, a nie po kursie. Zresztą jak ja zapytacie to Wam pokaże dyplomy (ja tak zrobiłma).
Jak narazie 10kg mniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Walczymy z nadwagą

Istnieje wiele diet, w których dużą rolę odgrywają właśnie owoce i warzywa. To bardzo dobry kierunek Jak wiadomo można je spożywać pod postacią soków i koktajli. To świetne rozwiązanie właśnie dla osób, które korzystają ze specjalnych diet warzywnych lub sokowych np. Gersona, post Daniela, post Ewy Dąbrowskiej. Ze swojego doświadczenia w tym temacie mogę polecić wyciskarkę wolnoobrotową Muke klasy premium w bardzo dobrej cenie. Radzi sobie praktycznie ze wszystkimi owocami i warzywami. Można z niej przyrządzić pyszne soki i koktajle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Walczymy z nadwagą

Zmniejszyć żołądek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Walczymy z nadwagą

Przejść na dietę redukcyjną, jeść dużo warzyw i owoców. Ważne też jest picie odpowiedniej ilości wody.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Walczymy z nadwagą

A ćwiczenia? Przecież to jest bardzo ważne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org